Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v červenci: Animák V hlavě pro malé i velké

Začínají prázdniny a jak jinak svým ratolestem za vysvědčení udělat radost než návštěvou kina. Nový snímek z prostředí lidské mysli zaujme jak malé osazenstvo, tak velké, které se bude moct s myšlenkami dospělých v mnohých situacích ztotožnit. Do kin vstupuje nový animovaný film V hlavě.

Příběh filmu nás zavede do mysli dětí i dospělých. Hlavní hrdinka Riley je v období dospívání, které je samo o sobě velice komplikované, natož pak když se dá dohromady se zvykáním si na život v novém městě. Její osobnost ovlivňuje několik emocí – Vztek, Nechuť, Strach, Euforie, Depka, Radost a Smutek. Tyto emoce žijí v její hlavě, v řídícím centru, odkud ovlivňují její chování a pomáhají se vypořádat s každodenními problémy.

Animák V hlavě nás zavede do nejpozoruhodnějšího místa, které v lidském těle existuje, tedy do záhadné lidské mysli. Dokáže Radost, jakožto hlavní vlastnost Riley, přemoct všechen zmatek v její hlavě? Jak se emoce poperou s novou školou, domovem, přáteli, městem a rozpory mezi rodiči?

Snímek V hlavě vznikl v továrně studia Disney Pixar, jak tomu bylo i u animáků, jako jsou Auta, Příšerky s.r.o., Hledá se Nemo nebo Toy Story. Animovaný film slibuje z traileru zábavnou podívanou a přináší opět něco nového v oblasti filmu. Na své si přijdou diváci všech věkových kategorií.

Snímek plný emocí vtrhne do kin 23. července.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v červenci: Animák V hlavě pro malé i velké