Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v prosinci: Diváci prožijí třetí Noc v muzeu

Veronika Jílková

Veronika Jílková

4. 11. 2014

Pokud si chcete odpočinout od vánočních úklidů, pečení cukroví a shánění dárků, vezměte své ratolesti do kina. Přichází totiž dobrodružná noc, která vašim dětem zkrátí čekání na Ježíška. Do kin vstupuje Noc v muzeu 3: Tajemství hrobky.

Třetí pokračování filmu Noc v muzeu navazuje hlavní tématikou na předchozí dva díly z let 2006 a 2009. Ben Stiller jako Larry získal práci nočního hlídače v newyorském muzeu, které teprve v noci začíná být pořádně zajímavé – všechny exponáty tady ožívají a místní personál tak může být svědky záhad, které se nepřečtou v žádných učebnicích ani na informačních tabulkách.

Letos v zimě však půjde o mnohem větší záhady, nové historické postavy a zdaleka nejtěžší výpravu, na kterou se obyčejnému hlídači podaří dostat. Larry se s významnými osobnostmi historie vydává odhalit pravdu největšího objevu za posledních tři tisíce let. V čele se samotným Faraonem putuje do Londýna, aby zachránil kouzlo, díky kterému ožívá zlatá deska v muzeu a s ní i všichni místní obyvatelé.

I ve třetím pokračování slavného oživlého muzea si zahrál slavný Robin Williams. Bohužel je to ale také jeho poslední film, ve kterém ztvárnil jednu z hlavních postav, předtím než náhle zemřel. Mimo něj se ve snímku objeví i Rebel Wilson – komička, díky které plátno oživne bez jakýchkoliv efektů i scénářů. Nechybí samozřejmě ani vtipy sršící Owen Wilson nebo posmívající se opičák.

Akční dobrodružství oživlých exponátů můžeme v kině prožít od 18. prosince 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v prosinci: Diváci prožijí třetí Noc v muzeu