Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v srpnu: Želvy Ninja se vracejí v plné zbroji

Veronika Jílková

Veronika Jílková

31. 7. 2014

Pokud máte v plánu dětem dopřát pořádné prázdniny, neměli byste si s nimi nechat ujít nový hraný snímek Želvy Ninja. Oblíbené komiksové postavičky přicházejí s novým příběhem, který vás vtáhne do děje dřív, než byste řekli „Ninja!“

Děj se odehrává v americkém New Yorku, který postihla panika, strach a zoufalství. Veškerého vedení a vlády se ujal kruťas Trhač, který ve své tyranii nezná meze. Zlom nastává ve chvíli, kdy na scénu přicházejí čtyři mutanti, kteří vznikli v dávné době z jednoho genetického experimentu, jenž se zcela nepodařil.

Tito mutanti nejsou ale jen tak obyčejní. Mají nadpřirozené schopnosti. Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, coby nebojácní Ninjové, kteří mají za úkol zachránit veškerý nepořádek, přicházejí na scénu, aby se ukázali jako praví hrdinové a osvobodili všechny newyorské občany ze spárů místního tyrana.

Jelikož se produkce ujal světový Michael Bay, můžeme se těšit na pořádnou akci v podobě Transformerů. Ovšem v trošku modernější podobě. Na druhou stranu přinese tento snímek mladým divákům dávku zábavy a těm starším možná trochu nostalgie z předchozích hraných či animovaných adaptací těchto čtyř hrdinů. A některým radostné pokoukání na herečku Megan Fox.

Původní komiksové postavičky měly takový úspěch, že se dočkaly již několikanásobného filmového zpracování a také řad seriálů a to vše již od roku 1984, kdy vyšel od studia Mirage Studios první komiks. Letos se ve filmu spatříme již zmíněnou Megan Fox nebo Whoopi Goldberg či Jesse McCartneyho. V českém znění uslyšíme Kláru Issovou, Sašu Rašilova, Jaroslavu Obermaierovou nebo Lukáše Hlavicu.

Želvy Ninja (Teenage Mutant Ninja Turltes), Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie. USA, 2014. Režie: Jonathan Liebesman. Hrají: Megan Fox, Will Arnett, Jesse McCartney, Whoopi Goldberg, Minae Noji, William Fichtner.

Premiéra: 21. srpna

Ohodnoťte tento článek:
0

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v srpnu: Želvy Ninja se vracejí v plné zbroji