Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v únoru: Zvonilka představí kouzelný svět

Jedná se již o sedmé zpracování animované postavičky, známé jako Zvonilka. Pokud máte v plánu potěšit své děti, především tedy mladé slečny, kouzelnou pohádkou, tento film si s nimi rozhodně nenechte ujít. Do kin vstoupí Zvonilka a tvor Netvor.

FOTO: Zvonilka a tvor Netvor

Zvonilka stane tváří v tvář tajemnému Netvorovi. Zdroj: Falcon

Příběh vypráví o víle Zvonilce a jejích kamarádkách, Hvězdné roklince a magickém tvoru jménem Netvor. Když se tento záhadný tvor objeví, víla Fauna zprvu neví, co si s ním má počít. Je hodný nebo zákeřný? A neskrývá se náhodou v každém nepříteli také trochu dobra?

Na takové otázky si ani nestačí odpovědět, když se obyvatelé Hvězdné roklinky rozhodnou Netvora ulovit. Zvonilka ani její kamarádky také neví, jak si s tvorem počínat, ale společně s Faunou musí poslechnout své srdce a trochu zariskovat, aby mohly Netvorovi zachránit život. Doposud se totiž jednalo pouze o prastarou legendu, ale nyní mají příležitost získat nového přítele.

Zvonilka a tvor Netvor je již sedmým pokračováním příběhů této odvážné víly. Na svém kontě má již celovečerní filmy s podnázvy Ztracený poklad, Velké hry, Velká záchranná výprava, Tajemství křídel a loňské Piráty, kteří přišli až ze světa Petra Pana. Snímek opět vznikl v továrně Walta Disneyho, takže o kvalitní podívanou nebude nouze. Režisér Steve Loter spolupracuje na tomto příběhu sice poprvé, ale má již dlouholeté zkušenosti z Disneyovského seriálu Tarzan.

Na tuto velkolepou kouzelnou podívanou můžeme do kin vyrazit již 12. února.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v únoru: Zvonilka představí kouzelný svět