Menu
WomanOnly
Krása

Návod na přirozené líčení: 5 tipů jak podtrhněte svou krásu

Adéla Beranová

Adéla Beranová

6. 7. 2014

Je to až paradoxní, kolik kosmetiky a kroků je podle některých návodů nutných k dosažení přirozeného vzhledu. My ale víme, že vypadat přirozeně nemusí zabrat zdaleka dvě hodiny času před zrcadlem. Vyzkoušejte naše triky.

Vyberte ten správný podklad

Při výběru make-upu či podkladové báze hledáte něco s dostatečným krytím, ale zároveň nepotřebujete vypadat jako maska. Make-up a korektor by vlastně neměly být vůbec vidět, naopak dokonalá pleť musí vyniknout. Hledejte produkty podle vašeho typu pleti, na mastný typ se nehodí ty na bázi oleje a podobně.

Tip: Neměla byste se ani pokoušet dosáhnout co největšího matu, nevypadlo by to přirozeně!

Najděte perfektní odstín zdravíčka

Nejste si jistá, jestli se k vám hodí růžová, červená nebo meruňková? Vybírejte podle přirozené barvy vašich líček či rtů. Takže když si nevíte rady, prostě se podívejte na rty, do jakého tónu přirozeně spadají.

Vyplňte mezery v obočí

Definovat linii obočí je pro přirozený vzhled důležité. Používejte o jeden odstín tmavší barvu, než jakou má vaše obočí bez vylepšení. Jednodušší na použití jsou stíny, nikoli tužka. Navíc vypadají přirozeněji.

Mějte typickou barvu rtů

Každá žena by měla mít svou takzvanou bezzcadlovou rtěnku. Tedy v takovém odstínu, aby ji mohla nanést kdykoli i poslepu. Měla by potrhovat přirozený odstín vašich rtů a nesnažit se ho přebít. Může být maximálně o jeden odstín tmavší nebo světlejší, záleží jakého efektu chcete dosáhnout.

Rozzářete svoje oči

Nemusíte zrovna vytvářet kouřový efekt, abyste zvýraznila oči. Vyberte si přirozený oční stín, který koresponduje s barvou vašich očí. Pak vytvořte tenkou linku. Hnědé oči budou vypadat skvěle s černou nebo tmavě hnědou linkou, zatímco modré a zelené dovolují trochu více kreativity. Linka by měla být tenčí na vnitřní části víčka, pak se může lehce rozšiřovat. Nakonec naneste trochu řasenky, ujistěte se, že jste ji aplikovala až ke kořínkům řas.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Návod na přirozené líčení: 5 tipů jak podtrhněte svou krásu