Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Nebaví Tě sledovat fotbalové MS? Aspoň na něm zdarma vydělej!

V Rusku začíná fotbalové Mistrovství světa – noční můra mnoha žen. I když se česká reprezentace na světový šampionát nekvalifikovala, tak většina mužské populace stejně bude zápasy sledovat a pravidelné televizní seriály půjdou stranou. Navíc manžel nebo přítel, který doteď alespoň občas vynesl koš nebo umyl nádobí, bude mít následující týdny úplně jiné starosti než nedůležité domácí práce… a hlavně aby v ledničce nechyběla vychlazená plechovka Plzně!

Určitě se najdou i výjimky. V Čechách i na Moravě existují muži, kteří slovo fotbal neznají a třeba na herní fotbalový hit FIFA18 by koukali jako na zjevení. Přiznejme si však, že mnoho jich nebude. Na druhou stranu existují i ženy, které naopak patří mezi věrné fotbalové fanynky a pro ty teď bude rozhodování mezi seriálem Ulice a fotbalovým šlágrem Španělsko – Portugalsko jednoduché. Každopádně ať už patříš mezi fanynky nebo odpůrkyně fotbalu, tak bys měla zbystřit, protože díky fotbalovému šampionátu můžeš snadno získat pár tisícovek v podstatě zadarmo. Jak je to možné?

Odpověď je jednoduchá. České sázkové kanceláře se u příležitosti fotbalového svátku předhánějí v atraktivních nabídkách, aby nalákali co největší množství nových hráčů, a právě tyto nabídky se dají skvěle využít! Například v sázkové kanceláři Fortuna si stačí založit online účet přes mobil nebo počítač a vsadit 200 Kč na cokoli, co tě napadne. Hned vzápětí dostaneš na nově vytvořený účet bonus 1 300 Kč. Tyto peníze můžeš kdykoli vybrat, takže čistý zisk bude minimálně 1 100 Kč!

S podobnou nabídkou jako Fortuna přicházejí i další sázkové kanceláře. U Tipsportu získáš za vytvoření a ověření online účtu rovných tisíc korun, Sazkabet nabízí 500 Kč a jsou tu i další… pokud si vytvoříš účet u více sázkových kanceláří, tak si můžeš za pár minut času odnést několik tisíc korun. Tady se můžeš podívat na seznam všech sázkových kanceláří, které nabízejí peníze zdarma.

Co se snadno nabytými penězi uděláš je jen na tobě 🙂 Je možné tyto peníze z herního účtu vybrat, ale stejně tak si můžeš okořenit sledování Mistrovství světa ve fotbale sázkami za tyto peníze zdarma. Další možností, o které třeba nevíš, je online casino, které má ve své nabídce Fortuna i Tipsport. Zkus si ruletu nebo blikající výherní automaty – zažiješ herní adrenalin a při troše štěstí můžeš vyhrát i víc. Nejdůležitější je, že nehraješ za vlastní peníze, takže neexistuje žádné riziko ztráty.

Hodně štěstí!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nebaví Tě sledovat fotbalové MS? Aspoň na něm zdarma vydělej!