Menu
WomanOnly
Zdravá výživa a stravování

Nebaví vás polykat prášky s vitamíny? Namíchejte si vlastní supersnídani!

Také vás vždy vyděsí, jaký ještě vitamín, minerál či jiný zázrak byste měli na podporu svého zdraví brát? Alternativou k nepříjemnému polykání velkých tablet a prášků je jedinečný doplněk stravy jménem Vitapixla, s kterým do sebe dostanete všechny potřebné látky podle vašeho přání ve formě jednoduché a chutné snídaně!

 

Vitapixla zdravá snídaně malá pixla

Moderní doba miluje zdravou výživu a tak se na nás ze všech stran stále valí nové a nové výzkumy, které nám objasňují jaké vitamíny, minerály či jiné důležité látky jsou spásou pro ty které zdravotní problémy. Ovšem sestavit si jídelníček, který bude obsahovat všechny požadované látky v optimálním množství, je takřka práce na plný úvazek. Proto se mnohým zdá jako schůdnější cesta jednou za čas vybrakovat regály potravinových doplňků v lékárnách a potom už jen poctivě zobat.

Jak se vyhnout polykání prášků?

Spoustu lidí však má s polykáním prášků, tablet a tobolek, které jsou často poměrně velké, trochu problém. A polykat takových tablet 5 či více denně už může být skutečně otravné. Dá se tomu vyhnout, ale stále dělat něco pro své zdraví?

Novinkou v oblasti doplňků stravy je produkt jménem Vitapixla, který je alternativou k nepříjemnému polykání tablet. Jedná se o směs 6 až 9 účinných rostlinných extraktů, vlákniny, vitamínů a minerálů, které dodávají svěží chuť živé enzymy z mrazem vysušeného ovoce. Příprava je velmi jednoduchá – stačí dát 2 odměrky do hrnečku, zalít vodou o 50 stupních Celsia a po 3 až 4 minutách vzniklou kaši zkonzumovat.

Zdraví podle vašeho gusta

Vitapixlu je doporučeno konzumovat jakožto zdravou snídani, jelikož kromě toho, že vám dodá mnoho účinných látek, vás také dokáže poměrně dobře zasytit. Pokud se Vitapixla stane vaším snídaňovým rituálem, nemůže se vám jako u klasických doplňků stravy v tabletách stát, že na některý prášek zapomenete, a degradujete tím své úsilí.

Největší výhodou Vitapixly je ovšem to, že její obsah si můžete vytvořit podle toho, jaké zdravotní problémy zrovna řešíte a jaké látky tedy potřebujete. Je vám tak k dispozici 784 unikátních kombinací. Zákazníci si nejprve volí kaši, poté vybírají ze směsí bylin k různým zdravotním účelům a nakonec volí ovocný mix a dochucení podle svého gusta.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nebaví vás polykat prášky s vitamíny? Namíchejte si vlastní supersnídani!