Menu
WomanOnly
Sex

Nejlepší přírodní afrodiziaka. Zkuste těchto 5 pochoutek!

Alena Zelová

Alena Zelová

7. 7. 2014

Přírodní afrodiziaka využívali na povzbuzení už staří Egypťané nebo Řekové. Byly to ovšem takové speciality, které bychom asi jen tak do pusy nedali – ještěrčí ocásky, krokodýlí penis nebo roh nosorožce, který je dodnes vyhledávanou surovinou v Asii.

Podívejme se však na přírodní afrodiziaka, na kterých si pochutnáme, a zároveň se zvýší naše libido. Často se jedná o potraviny, které nám připomínají pohlavní orgány nebo vyvolávají stavy, které doprovázejí samotný akt – zvýšený tep, pocení, zrychlený dech apod. Banán, chilli papričky, pepř, muškátový oříšek, vanilka, skořice, jahody, chřest, krevety… Je jich celá řada, podívejme se na 5 z nich…

Mezi nejznámější afrodiziaka patří ústřice

Všeobecně mořské plody patří mezi suroviny s afrodiziakálními účinky. Nejvíce bývají zmiňovány ústřice. Chcete-li svůj protějšek nažhavit, připravte romantickou večeři s mísou ústřic a k tomu bílé víno. I velký milovník žen Casanova připravoval takové večeře pro své partnerky. Přesto se může stát, že se muž zalekne a nebude chtít ústřice jíst z důvodu, že je to odporné a slizké.

Můžete vyzkoušet i krevety, které jsou rovněž přírodním afrodiziakem. Grilované krevety nebo krevetky v salátě nejsou jen pochoutkou…

Jak strávit svatební noc a jak ji prožívali naši předci?

Zázvor zahřeje, ale i povzbudí

Zázvor je velmi oblíbený při nemocech, ale věděli jste, že má i afrodiziakální účinky?

 Zázvor podporuje erekci a tvorbu spermatu!

Nečekejte, že dáte-li partnerovi zázvorový čaj, tak hned bude následovat divoká noc. Většinou účinek dochází asi po týdnu pravidelného užívání. Nemusí to být jen zázvorový čaj, zázvor lze přidávat i pod maso. Vybírejte pokud možno co nejšťavnatější kousky.

Hrátky s čokoládou

Často ji partneři využívají při hrátkách, kdy si čokoládu rozetřou po těle a následně olizují jazykem. Rajcovní hrátky podporují endorfiny, které se díky čokoládě uvolňují v těle a způsobují pocit štěstí a pohody.

K čokoládě můžete přidat ovoce – jahody, banán, který připomíná pánské přirození a tím zvýší afrodiziakální účinek.

Sladké chvíle ve dvou díky medu

Obdobně jako čokoládu můžete k hrátkám využít med. Med bývá často spojován s láskou. Důkazem je anglické označení pro líbánky honeymoon nebo hlavní svatební nápoj starých Germánů – medovina. Můžete tedy s partnerem vyzkoušet i trochu medoviny a uvidíte, zda i na vás bude mít tento nápoj lásky nějaké účinky.

Madame Pompadour vařila Ludvíku XV. celerovou polévku

To jste asi ani netušili! Obyčejný celer je velmi důležitou rostlinou! Kořen zvyšuje potenci a listy touhu. Obdobně jako zázvor, tak i u celeru se účinky neobjeví jak mávnutím kouzelného proutku. Musíte celer jíst dlouhodobě. Připravujte z nich různé pokrmy – salát, polévku, pod maso… Vše můžete podpořit, přidáte-li i petržel, která má taktéž afrodiziakální účinky.

Přes to vše se však říká, že pro muže je největší afrodiziakum žena. Takže zapojte svoje ženské zbraně a přírodními afrodiziaky vše jen podpořte. Pokud přírodní afrodiziaka nemají takový účinek, jaký očekáváte, tak si alespoň pochutnáte.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nejlepší přírodní afrodiziaka. Zkuste těchto 5 pochoutek!