Menu
WomanOnly
Móda a styl

Nevíte, jaké prádlo pořídit svému milému? Vybírejte podle jeho osobnosti i životního stylu

Ať má vaše drahá polovička jakýkoliv vkus, nové spodní prádlo ocení vždy. Samotný výběr je snadný – stačí se zaměřit na to, jaký je váš partner a jakým aktivitám se věnuje. A protože na trhu naleznete bezpočet typů a druhů spodního prádla, přichystali jsme si pro vás přehled základních kousků i doporučení, pro jaké muže se hodí.

Sportovci ocení slipy

Nestárnoucí klasika, po které muži sahají už skoro sto let. Na rozdíl boxerech nebo trenýrek slipy nemají nohavičky a drží pánské přirození v relativně fixované poloze. Právně proto jsou ideálním kouskem pro nadšené sportovce – od běžců po kulturisty. Nejenže díky upnutějšímu střihu poskytnou potřebnou oporu, ale také krásně zvýrazní vypracovanou postavu a perfektně se hodí pod upnuté kalhoty. Jak jsme zmiňovali výše, slipy nemají na rozdíl od boxerek nohavičky, takže se pod nohavicemi nikdy nerýsují ani neshrnují.

Boxerky sluší každému

Jsou mezikrokem mezi slipy a trenýrkami – pyšní se nohavičkami a zároveň schopností anatomicky se přizpůsobit tělu nositele. Právě proto patří mezi nejoblíbenější pánské spodní prádlo. Pokud vašemu milému z nějakého důvodu nevyhovují slipy, ideální volbou na sport nebo pod upnuté kalhoty jsou právě boxerky. Jejich hlavní přednost í je to, že sluší opravdu každému muži, a to ať už je vysoký nebo malý a hubený či statný.

Boxerky rozlišujeme podle střihu na modely s krátkou a delší nohavičkou. Jaké ale vašemu milému vybrat? Při takovém rozhodování obecně platí, že čím víc má vypracovaná stehna, tím kratší by měla být nohavička.

Trenýrky dodají volnost

Jaký je rozdíl mezi trenýrkami a boxerkami? Pánské trenýrky disponují delší a volnější nohavičkou než předchozí typ spodního prádla. Jsou pohodlné, svého nositele nijak neomezují a skvěle se hodí pod volné kalhoty nebo kraťasy. Jsou také výbornou alternativou k pánským pyžamům, kterou si váš muž dozajista zamiluje už po první noci. Na tréninky by měl ale rozhodně zvolit boxerky, slipy nebo jockstrapy, které jeho přirození dodají potřebnou oporu.

Pánské prádlo

Jockstrapy pro odvážlivce

Jockstrapy neboli pánská tanga se střihově velice podobají slipům, zadní část ale tvoří pouze dva elastické pruhy. Jockstrapy jsou spojením potřebné opory a volnosti jak při sportovních aktivitách, tak u každodenního nošení. Uvědomujeme si, že pro někoho mohou být jocksy lehce kontroverzní, pokud ale vašemu drahému nechybí špetka humoru a chuť experimentovat, věříme, že si jockstrapy zamiluje po prvním obléknutí.

Jakou barvu zvolit?

Některé naše drahé polovičky jsou konzervativnější než jiné, a proto byste ani výběr barvy neměla podceňovat. Pánský šuplík se spodním prádlem sice není tak pestrobarevný jako náš dámský, ale i tak mu vévodí několik nejoblíbenějších barev.

Základ šatníku

Černá patří mezi nejprodávanější barvy pánského spodního prádla a minimálně jeden černý model má snad každý muž. Tato barva je nejenom nadčasová a elegantní, ale také vyzařuje sílu, tajemnost nebo dokonce agresivitu.

Upřímná modrá

Modrá obsazuje společně s předchozí barvou první příčky oblíbenosti. Její tmavé odstíny dobře nahradí zmiňovanou černou, světlé jsou naopak dobrou alternativou k bílé. Se zelenou reprezentuje modrá muže, kteří jsou klidní a ve společnosti oblíbení.

Veselé motivy

Ne každý muž touží po pestrobarevném prádle, a ne každou ženu takové prádlo na její drahé polovičce zaujme. Pokud se ale vy ani váš partner nebojíte riskovat a nechybí vám smysl pro humor, volba je jasná. Oblíbenými jsou modely s námořnickými vzory nebo vtipnými potisky, které se často vážou na populární filmy, seriály či svátky.

Materiál – základ úspěchu

V pánském šatníku hraje materiál prádla stejně důležitou roli jako v tom dámském. Prádlo je v bezprostředním kontaktu s pokožkou, musí proto být pohodlné a spolehlivě odvádět pot. Právě taková je bavlna, která se řadí k nejoblíbenějším materiálům. Skvěle absorbuje vlhkost, pro ale opravdu náročné sportovní aktivity doporučujeme prádlo z bambusových vláken. To je až 3× savější než předchozí bavlna, a navíc i pohlcuje pachy a je antibakteriální.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nevíte, jaké prádlo pořídit svému milému? Vybírejte podle jeho osobnosti i životního stylu