Menu
WomanOnly
Televizní tipy

Noví herci v seriálu Ulice: Jiří Štrébl si zahraje přítele Evy

Redakce

Redakce

14. 10. 2013

Už zítra posílí herecký tým seriálu Ulice Jiří Štrébl, který se bude na obrazovce objevovat jako Miloš Knobloch, přítel Evy Toužimské (Vanda Hybnerová). Čeká ho seznámení s Evinou dcerou Emou (Anna Marie Valentová), jíž soud nedávno znovu svěřil Evě do péče, a je víc než zřejmé, že soužití Emy, Evy a Miloše nebude jednoduché.

Miloš je sice velmi pracovitý a přímý člověk a Evu má rád, taky má ale rád hlavní slovo a na výchovu dětí má vlastní názor, což se Emě nebude vždy líbit. Jiří se ale prý své postavě v ničem nepodobá a ve výchově by postupoval benevolentněji, chybí mu totiž Milošova důslednost. Do Ulice zapadl velmi rychle: „Je to neuvěřitelné, ale vůbec nemám pocit, že bych přišel do nového kolektivu, právě naopak, báječně mě přijali,” popsal herec své dojmy.

Na place se, kromě Vandy Hybnerové a Ljuby Krbové, nejvíce potkává s Annou Marií Valentovou, kterou považuje za výbornou herečku: „Musím přiznat, že jsou mi hodně nepříjemné scény, ve kterých jsem na Emu zlý. Anna Marie to ale naštěstí bere to s nadhledem,” podotkl herec, který také prozradil, že jediné, na co musel chvíli zvykat, je natáčení v exteriéru v bytě Evy Toužimské: „Byt je dost malý, takže je tam brzy vydýchaný vzduch a při delším natáčení je to náročné. Jsme ale profesionálové, takže to divák nesmí poznat,” řekl s úsměvem herec s charismatickým hlasem.

Jiří Štrébl alias Miloš Knobloch se v Ulici poprvé objeví zítra v 18:30.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Noví herci v seriálu Ulice: Jiří Štrébl si zahraje přítele Evy