Menu
WomanOnly
Móda a styl

Nový školní rok – Co se vyplatí vědět před výběrem batohu pro dítě?

Další školní rok se nezadržitelně blíží a vy ještě nemáte vybraný stylový a pohodlný batoh pro vaše děti? Nemusíte zoufat! Na následujících řádcích vám totiž prozradíme, co vše musíte před jeho nákupem zvážit, abyste vybrali opravdu kvalitní kousek. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi!

Jaká kritéria bychom měli zvážit před nákupem dětského školního batohu?

Ještě než se vrhnete na výběr školního batohu pro vaše děti, bude dobré, když si zjistíte, co je při jeho výběru to důležité. Dětské batohy do školy by totiž měly být nejen trendy, ale také by měly splňovat určité parametry. Není to zase tak složité. Při výběru školního batohu pro dívku a pro chlapce bychom se měly zaměřit na materiál, z kterého je školní batoh vyrobený. Dobrou volbou budou např. kožené kousky, které jsou nejen odolné, ale také jsou vysoce módní a jako bonus jsou i tzv. udržitelné. Dobré je i to, když má batoh polstrování. To totiž zaručí, že se školákům nebudou zařezávat popruhy do paží nebo do ramenou. Důležité je pak i to, aby měly školní batohy vyztuženou zádovou oblast. Díky tomu nebudou vaše děti bolet záda z přetížení. A to ani při každodenním nošení. Školní batohy mohou disponovat také bederními nebo prsními popruhy. Ty dobře rozloží váhu batohu. Kvalitní školní batohy pro dívky i pro chlapce seženete např. u prodejce CCC. Tady si přijde na své každé dítě školou povinné.

Jaké barvy, vzory a motivy budou na batozích do školy trendy?

Aby byl dětský batoh nejen kvalitní, ale také módní, mějte přehled o trendy barvách pro danou sezónu. V té letošní budou hrát prim dětské školní batohy v přírodních a v pastelových odstínech. Modrý, hnědý i zelený batoh pro chlapce a dívky tak bude dobrou volbou. Vsadit však můžete i na černou nebo na bílou klasiku. Černá i bílá jsou totiž barvy univerzální, které z módy nevychází. Navíc je chlapci i dívky snadno sladí i se svým pestrobarevným oblečením. Kombinovat je pak mohou i s oděvy se vzory a s motivy. V kurzu budou klasické kostky či proužky. In budou dále zvířecí a květinové vzory. Batohy pro mladší děti zase mohou vyobrazovat oblíbené animované postavičky, jako jsou např. pokémoni nebo lego panáčci. Co se týče designu školních batohů, vždy je dobré je vybírat společně s dětmi. Stylové školní batohy s oblíbenými motivy najdete také na přehledném e-shopu CCC. Zde si vybere trendy školní batoh i to nejnáročnější dítě.

Jak se starat o školní batoh, aby dětem vydržel sloužit déle než jeden školní rok?

Aby vašim ratolestem vydržel školní batoh sloužit dlouhou dobu, budou se o něj muset naučit i správně pečovat. Na menší nečistoty jim postačí navlhčený hadřík a mýdlová voda. Na větší nečistoty však výborně poslouží speciální čistící pěna, pasta nebo gel. Proti dešti pak můžete školní batoh ochránit za pomoci kvalitní impregnace. Jestliže si vyberete kožený kousek, pořiďte k němu dětem i ochranný krém v neutrální barvě. Školní batoh i zmíněné pečující doplňky na něj lze nakupovat i v kamenných prodejnách CCC. Zde vám milý personál poradí s výběrem a vy a vaše děti si tak odnesete vše potřebné na nový školní rok.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nový školní rok – Co se vyplatí vědět před výběrem batohu pro dítě?