Menu
WomanOnly
Sex

Konec hormonální antikoncepce. Od dubna už není snadno dostupná

Redakce

Redakce

1. 4. 2013

Antikoncepce již nebude tak dostupná. Připravme se opět na období pesarů a kondomů. Za sex v županu může nový zákon, který nenápadně nutí všechny ženy do mateřství.

V dnešním světě je samořejmě pohodlnější a také lépe dostupnější mateřství až po třicítce. Procestovat celý svět a nastavit si svou kariéru podle plánů ještě před miminkem si přeje většina moderních žen.

Zastánci let minulých to však vidí jinak, žena by měla mít první dítě nejdéle do 25 let. Od prvního dubna již gynekologický lékař nepředepíše recept na hormonální antikoncepci ženě po 25 letech. To proto, aby se ona sama i tělo začalo připravovat na těhotenství.

Zda je takové nenápadné naléhání v podobě odepření hormonální antikoncepce morální či nikoliv posuďte sami. Nedostupnost HA však povede moderní, kariérychtivé ženy k nelegálnímu způsobu zajištění své pravidelné menstrurace a jedné čárky na těhotenském testu.

Otázkou zůstává, zda se skutečně ženy podřídí nátlaku davu a všechny rázem začnou myslet na těhotenství. Pokud ne, zbývá jim už pouze ta nelegální možnost a nebo si navěky hlídat možné prasklinky na pláštěnce mužských trofejí.

Apríl

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Konec hormonální antikoncepce. Od dubna už není snadno dostupná