Menu
WomanOnly
Domácnost

RECENZE: Glanc Box Nature představuje přírodní čistidla i tablety do myčky

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

4. 8. 2019

Krabice plná novinek z řady drogerie Glanc Box je znovu tady, tentokrát je však plná výrobků šetrných k přírodě. Přečtěte si naši recenzi, kde jsme celý obsah vyzkoušeli a zhodnotili.

Ať už jsou výrobky v lahvích, které jsou vyrobené z recyklovaného plastu, nebo mají biologicky odbouratelné složení, podtitul letního Glanc Boxu “Nature” je všeříkající. Vyzkoušíte díky němu nové tablety do myčky nebo třeba WC bloky vonící po mandarinkách.

Box je navíc dvojitý – všechny výrobky v něm jsou dvakrát. Takže pokud chcete někoho potěšit, můžete mu darovat druhý kousek. Za celkovou cenu 499 korun se to vyplatí.

Surf Univerzální prací gel Coconut Splash (900 ml, cena v obchodě 129,90,-)

Největším výrobkem v krabici je téměř litrový prací gel od značky Surf. A taky je nejvoňavější, kokos byl cítit i přes zavřenou lahev. Výrobek obsahuje esenciální oleje a lze ho použít na barevné i bílé prádlo. Jen jsem nepřišla na to, co je na něm přírodního. Na internetu najdete jen neurčité slogany jako “dotek přírody” a “inspirováno přírodou”.

Gel ale každopádně splní to, co slibuje. Prádlo bylo čisté – ať už bílé, nebo barevné. Uschnuté už bohužel nevoní tolik, jako mokré, ale tak to bývá i u konkurence. Doporučuju také použít s nějakou neutrální aviváží, protože bez ní jsou především tužší látky (například ručníky) hrubé a dřou.

Cif Sprej do kuchyně Nature’s (750 ml, cena v obchodě 99,-)

Asi každý zápasí s nečistotami v kuchyni, které zbydou i po tom nejjednodušším vaření. Sprej od značky Cif je nejen odstraní, ale poradí si i s mastnotou a zápachem. Krásně citrusově voní. Výrobek obsahuje přírodní výtažky z citronu a jeho čisticí složky jsou na přírodní bázi.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Seventh Generation Prostředek na mytí nádobí & WC čistič (2x 500 ml, cena v obchodě 69,90,- & 66,90,-)

Od značky Seventh Generation najdete v Glanc boxu čisticí kombo – gel na záchod a na nádobí. Oba fungují výborně, toaleta šla umýt rychle a byla pak příjemně provoněná. Gel na mytí nádobí taky dobře posloužil, i když musím říct, že některé od konkurence bývají trochu účinnější.

Gel na nádobí voní po levanduli, ten na záchod zase po jehličí. Ani jeden z výrobků neobsahuje barviva nebo syntetické parfémy. Lahve jsou z recyklovaného plastu. Záchodový gel je navíc biologicky rozložitelný.

Sunlight Kapsle do myčky Nature (38 tablet, cena v obchodě 429,90,-)

Nebo snad raději využíváte myčku? Pak vám přijdou vhod tyto tablety od Sunlightu. Obsahují ingredience na rostlinné bázi a biologicky odbouratelné složky. Krabice je zase vyrobená z recyklovaného papíru.

Nádobí bylo po použití kapslí čisté a skleničky neměly šmouhy. Dokonce bych řekla, že tablety si poradily se spáleninami lépe než jiné za stejnou cenu od konkurence. Velkým plusem je pak fakt, že jsou v rozpustném plastovém obalu, takže se chemické látky nedostanou na vaše ruce.

Domestos WC blok Tangarine (2 kusy, cena v obchodě 99,90,-)

Nejmenším výrobkem v boxu byl záchodový blok od Domestosu. V balení byly hned dva a voněly po mandarince. Výhodou je, že koš na tablety je vyrobený z recyklovaného plastu. Toaleta byla po spláchnutí skutečně provoněná a vypadá to, že WC blok funguje i v boji s bakteriemi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Glanc Box Nature představuje přírodní čistidla i tablety do myčky