Menu
WomanOnly

Recept na americkou limonádu. Koktejl pro malé i velké oslavence

Připravujete oslavu a víte, že přijdou i děti a dospělí, kteří budou pít nealko? Chcete jim nabídnout něco cool, ale nechce se vám vymýšlet zbytečně složité koktejly? Zkuste tento jednoduchý recept a uvidíte, že zabodujete a budou ho pak chtít všichni.

Americká limonáda je stále oblíbenější u dalších a dalších lidí. Je to příjemné osvěžující pití, které mohou pít úplně všichni – od malých až po dospělé. Krása v tomto nápoji tkví v tom, že si můžete vybrat jaké ingredience chcete, jen musíte dbát na to , aby se barvy dobře doplňovaly. Nejznámější varianta, kterou vám představíme, je s pomerančovým džusem a červeným sirupem.

Ingredience:

  • Sirup ( červené barvy)
  • Pomerančový džus
  • Perlivá voda
  • Citron
  • Cukr
  • Ovoce na ozdobení

3 recepty na nektarinkový koktejl. Udělejte si letní osvěžení doma

Postup

Nejprve si připravte čisté vysoké skleničky. Vezměte měsíček citronu a potřete jím vršek skleničky. Mezitím si do misky vysypte cukr (krystal) a skleničku  v něm obalte. Vznikne vám tak krusta. Nechte ji chvíli ztvrdnout a pokračujte dále. Na dno skleničky nalijte trochu sirupu a pak pomalinku přilívejte pomerančový džus. Vtip je v tom, aby se barvy nesmíchaly. Pokud nechcete mít limonádu tak sladkou,můžete zbytek skleničky dolít perlivou vodou. Limonáda je hotová. Na ozdobení, kdo si s tím chce ještě trochu pohrát, můžete nakrájet jakékoliv ovoce a přidat ho na vršek skleničky.

Ohodnoťte tento recept:
3,5
Právě čtete

Recept na americkou limonádu. Koktejl pro malé i velké oslavence