Menu
WomanOnly
Péče o nehty

Ruscona – polygel pro dokonalý vzhled nehtů

Říká se, že nehty jsou naší vizitkou. Pokud vám příroda nenadělila krásné a pevné nehty, nemusíte zoufat. Naštěstí existuje celá řada pomůcek, jak si k jejich vysněné vizáži jednoduše dopomoci. Jednou z nich je modeláž nehtů prostřednictvím polyakryl gelů, které na první pohled od těch opravdových nerozeznáte.

Polygel na nehty kombinuje to nejlepší

Polyakrylát je speciální gel, jenž dosahuje oproti běžným gelům skvělých vlastností. Kombinuje totiž nejpoužívanější systémy nehtové modeláže, a to gelový a akrylátový. Výsledkem budou pevné a odolné nehty, které ovšem nepostrádají na pružnosti. Podíváme-li se na polygel z pohledu manikérky, jsou jeho přednostmi poddajná a měkká konzistence, s níž se velmi dobře pracuje. Snadno se piluje a je také vhodný k modeláži nehtů pomocí šablonek. K dostání jsou rovněž polygely s jemnější strukturou, jež manipulaci a modelaci výrazně usnadní. Z toho důvodu si s tímto systémem nehtové modeláže poradí i začátečnice v oboru.

Jak probíhá aplikace?

Postup aplikace polygelu není nikterak složitý. Nehet připravíte jako při klasické modelaci – opilujete a nanesete polymerizovaný podkladový gel. Následně z kelímku nanesete špachtlí polygel. Pro modelaci je důležité opatřit si Cleaner a 3D štětec. Polygel po nehtu rozhladíte štětcem, ideálně jeho celou plochou. Průběžně štětec namáčíte v Cleaneru a otíráte v buničině, abyste se zbavili přebytků gelu. Po vytvrdnutí v UV lampě stačí nehty přebrousit a nanést barevný lak.

Výhody, které vás přesvědčí

Polygel je mnohem flexibilnější než běžně používaný akryl, z toho důvodu s ním lze vytvarovat jak krátké, tak extrémně dlouhé nehty. Silně odolává mechanické zátěži, má výbornou přilnavost, a tudíž je minimalizováno odchlípení od nehtů. Můžete jím zpevnit přírodní nehty i vyřešit vzhled při problémových nehtech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Ruscona – polygel pro dokonalý vzhled nehtů