Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Sex ve městě bude mít třetí pokračování. Náruživá Samantha se vdá

Redakce

Redakce

1. 4. 2013

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall a Kristin Davis už podepsaly smlouvy. Americký film Sex ve městě podle stejnojmenného televizního seriálu dostane již třetí díl.

Jeho protagonistka Kristin Davis tvrdí, že nový film Sex ve městě bude mít ještě větší grády než ty předchozí. Do kin by se snímek dostal v roce 2014. „Jsem nadšen, že budu znovu pracovat s těmi skvělými herečkami a rád bych vám dal více informací o třetím dílu, ale nemohu. Snad jen prozradím, že Samantha již nebude tolik zaměstnána svým sexuálním životem,“ řekl pro magazín FakeWorld režisér Michael Patrick King.

Samantha se vdá?

Znovu tak budeme moci vidět Chrise Notha jako Božského, Davida Eigenberga jako Stevea, Evana Handlera jako Harryho, Maria Cantonea jako Anthonyho a Willieho Garsona jako Stanforda Blatche. A co Samantha? Povídá se, že přestane honit chlapy a usadí se. V kuloárech se dokonce šeptá, že se nadchne pro život monogamní ženušky v domácnosti.

V Sexu ve městě 2 se čtyři kamarádky vydaly do exotické země. Třetí díl se prý bude odehrávat opět převážně v New York City a jeho blízkém okolí. „Je pro mě velkou ctí znovu spolupracovat s tak úžasnými lidmi a natáčet v New Yorku,“ prohlásila Sarah Jessica Parker. „Těšíme se na následující měsíce a na dobrodružství, která nám natáčení přinese,“ dodala.

Sex ve městě 3 by měl do českých kin přijít v dubnu 2014. Tvůrci mají na jeho výrobu více než 415 milionů dolarů, takže se opět máme na co těšit.

Apríl

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sex ve městě bude mít třetí pokračování. Náruživá Samantha se vdá