Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěž o kompletní kloubní péči Proenzi Intensive

Nečekejte, až se vaše klouby ozvou, a věnujte jim potřebnou péči včas. Proenzi, odborník na kloubní péči, pomáhá komplexní kloubní výživou všem, kteří si chtějí užívat pohyb bez omezení co nejdéle. V momentě, kdy vás zastihne akutní bolest pohybového aparátu, jsou tu analgetika ve formě tablet nebo gelů vyvinutých pro zmírnění akutní bolesti. Faktem je, že analgetikum uleví pouze od bolesti, ale klouby potřebují kompletní péči.

Kloubní péče by měla být všestranná a dlouhodobá, jedině tak je možné udržet na semaforu našeho pohybu bezproblémovou zelenou. Proenzi nabízí kompletní řadu podpory, v níž si každý může vybrat tu adekvátní právě pro sebe. Pro ty, kteří si uvědomují význam včasné péče, je tu doplněk stravy Proenzi 3 plus. Ty, které už problémy čas od času navštíví, podpoří intenzivnější péče Proenzi Intensive. Pohybový aparát je tím nejkomplexnějším, dopřejte mu stejně kompletní péči – dlouhodobou a cílenou. Prodlužte si zelené okamžiky vašeho aktivního života a stopněte červené, které přináší bolest.

Tři výherci získávají kloubní výživu Proenzi Intensive 120 tablet v hodnotě 699 Kčs.

Intenzivní výživa pro bolavé klouby

Proenzi, kloubní výživa

Už při první bolesti kloubů sáhněte po intenzivnější péči. Složení Proenzi Intensive bylo vyvinuto na základě hlubokých znalostí kloubní výživy a problematiky pohybového aparátu. Obsahuje kombinaci 3 základních stavebních složek kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání, které jsou lidskému tělu vlastní.

Proenzi Intensive obsahuje rostlinné extrakty z boswelie, vrby bílé a kurkumy, které přispívají k normálnímu stavu kloubů. Rychlost účinku řady látek přípravku je maximalizována posilovačem (boosterem) jejich dostupnosti a využitelnosti pro pojivové tkáně – patentovaným BioPerinem (extrakt z pepřovníku černého). Proenzi Intensive je vhodný pro každodenní péči o pohybový aparát u osob středního a vyššího věku, rovněž i pro mladší osoby, které nadměrně zatěžují své klouby.

Více informací na www.proenzi.cz.

Soutěžní otázka:

Jaké jsou 3 základní stavební složky kloubní chrupavky obsažené i v Proenzi Intensive?

  1. kolagen typu II, kurkumin, chondroitin sulfát
  2. kolagenu typu II, glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu
  3. bioperine, glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 2. září do 15:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Proenzi. Vyhrává 15., 35. a 55. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěž o kompletní kloubní péči Proenzi Intensive