Menu
WomanOnly
Krása

Soutěžte o liposukci v ceně až 38.000 korun

Redakce

Redakce

20. 1. 2016

Magazín WomanOnly.cz společně s Plastickou chirurgií Lékařského domu Praha 7 vyhlašuje exkluzivní soutěž!

Trápí vás nadbytečný tuk na problémových partiích těla? Uvažujete o odsátí tuku pomocí liposukce břicha, boků, stehen či odstranění podbradku? Pak máte jedinečnou příležitost přihlásit se do soutěže o vibrační neboli tumescentní liposukci od špičkových plastických chirurgů kliniky Lékařský dům Praha 7.

Jak se zúčastnit?

Pošlete nám na e-mail redakce@womanonly.cz fotky, na nichž budou zachyceny vaše problémové partie. Připojte také text s několika důvody, proč jste právě vy nejvhodnější kandidát pro podstoupení liposukce zdarma.

O co se soutěží?

Hlavní výhrou je provedení zákroku tumescentní liposukce, kterou bude provádět zkušený plastický chirurg. Kromě samotné operace výherce získá zdarma také služby s ní související, jako je předoperační vyšetření a pooperační péče.

Prvních 10 soutěžících navíc získá konzultaci zdarma!

Podmínky soutěže

Přihlásit se mohou ženy i muži starší 18 let.

Termín pro poslání přihlášek je do 29. ledna 2016.

Soutěžící svou účastí poskytuje souhlas s pořízením fotografií a videozáznamu z proměny a využitím svého křestního jména. Dává také souhlas klinice k využití těchto materiálů pro její mediální komunikaci a další prezentaci.

Na začátku ledna lékaři z Lékařského domu Praha 7 vyberou nejvhodnějšího kandidáta pro podstoupení zákroku.

Klinika Lékařský dům Praha 7 si vyhrazuje právo nevybrat výherce, pokud kandidáti nebudou splňovat podmínky pro operaci.

Co tedy nezapomenout v přihlášce?

Připomeňme si, co by měla obsahovat přihláška na e-mail redakce@womanonly.cz! Nezapomeňte uvést jméno a příjmení, datum narození, telefonní číslo, fotografii problémových partií, fotografii celé siluety těla. Důležitou součástí je však také text obsahující to, co od operace očekáváte a proč jste zrovna vy vhodným kandidátem na výhru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěžte o liposukci v ceně až 38.000 korun