Menu
WomanOnly
Móda a styl

Spodní prádlo, které mužům sluší. Ano, jsou to boxerky!

Mezi populární spodní prádlo mezi muži patří již dlouhá léta boxerky. Jedná se o spodní prádlo, které je někde na půli cesty mezi klasickými slipy a trenkami. A zatímco slipy jsou poměrně uplé a bez nohaviček, boxerky si propůjčily nohavičky od trenek, ale přiléhavé provedení zůstalo. Přinášejí však vyšší komfort než slipy, protože tak nemačkají naši chloubu, ale díky kopírování siluety těla také oproti plandavým trenkám působí mnohem více sexy.

Když boxerky, tak ne tak ledajaké!

A když mluvíme o tom, že boxerky jsou sexy, tak co teprve takové, které jsou na absolutním vrcholu mezi pánským spodním prádlem. Máme na mysli samozřejmě Gant boxerky, kdy tato populární módní značka se stala prakticky synonymem kvalitního spodního prádla pro muže. V nabídce této značky je celá řada spodního prádla. Vybírat si můžete z:

  • Mnoha barev a vzorů
  • Provedení nohaviček

Že si můžete u boxerek vybírat z nejrůznějších barevných provedení a vzorů asi není tak překvapující. Naprosto nejpopulárnější barvou jsou ale samozřejmě klasické černé boxerky. Tato barva je sama osobě velmi atraktivní a sexy.

Boxerky Calvin Klein

U boxerek je také velice důležité provedení nohaviček. Ne všechny boxerky jsou totiž stejné. Kromě toho, že zde máme různé střihy boxerek, které nám mohou posadit pas trochu níže nebo naopak výše, kromě toho, že máme různě širokou gumu, která má vliv na pohodlí nošení, tak značkové boxerky nabízejí také různé délky nohaviček. Některé jsou velice krátké, což si většina mužů pochvaluje s ohledem na to, že se tolik nerolují při oblékání kalhot. Zejména při současné módě skinny džínů to totiž může být nečekaný problém. Potom jsou tady ale samozřejmě také boxerky s nohavičkami delšími až dlouhými. Pro každého podle toho, jak mu to vyhovuje.

Popularita a kvalita

Také jsme výše už zmínili, je boxerky dané populární značky patří mezi ty kvalitní, a to jak střihem, materiálem, tak provedením. Někdy se zkrátka popularita a kvalita skutečně sejdou, a to je i tento případ. Prádlo zmiňované světoznámé značky nosí celá řada celebrit a pohodlně se v něm rozhodně budete cítit i vy!

Ohodnoťte tento článek:
4,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Spodní prádlo, které mužům sluší. Ano, jsou to boxerky!