Menu
WomanOnly
Hubnutí

Sportano.cz: všechny sporty na jednom místě. Objevte produkty doporučené specialisty

Stovky kategorií a neustále rostoucí nabídka. Výběr nejkvalitnějšího sportovního oblečení, vybavení a doplňků od známých a renomovaných výrobců. Doprava zdarma pro nákupy nad 800 kč a 30 dní na vrácení. Co ještě nabízí Sportano?

Mnoho sportovních značek pro každého

Nike, adidas, Mizuno, také například Nordica, Atomic nebo Kettler. Tyto celosvětově uznávané značky již řadu let zajišťují nejvyšší standard svých produktů. Dosud bylo hledání jejich nabídky docela zdlouhavý úkol. Bylo zde mnoho různých eshopů a webů s omezeným počtem článků k prohlížení. A tak jste si po dlouhém hledání mohli konečně doplnit výbavu. Mnohdy však bez přesvědčení, že se jedná o produkty nejvyšší kvality. Sportovní obchod Sportano je moderní řešení pro každého.

Sportano

Sportano.cz: všechny sporty na jednom místě. Objevte produkty doporučené specialisty

Co je Sportano?

Sportano lze nazvat jako moderní multibrandovou sportovní platformu. Je to obrovské online nákupní centrum, které poskytuje přístup k široké nabídce oblečení a vybavení špičkových sportovních značek. Nejedná se o outletové obchody, které jsou v posledních letech oblíbené! Sportano nabízí pouze nejnovější trendy a aktuální kolekce. Obchod spolupracuje pouze s oficiálními distributory a zástupci značek. Uživatelé si díky tomu mohou být jisti, že vybírají z plně hodnotných, originálních a módních produktů. Po stránce kvality nepřipouští Sportano žádné kompromisy. Ve skupině Sportano se všichni řídí pravidly známými ze světa sportu. Neustále boří hranice tradiční platformy e-commerce, aby svým zákazníkům poskytovali ta nejlepší možná řešení a veškeré vybavení. Prohledávají globální trh sportovních produktů a dodávají nové produkty téměř každý den.

O vývoj samotné platformy se starají i odborníci ze sportovního obchodu Sportano. Web a všechny kategorie byly navrženy tak, aby umožňovaly naprosto intuitivní navigaci. Bez ohledu na to, zda sem uživatel přijde poprvé nebo provede další úspěšný nákup. Pokaždé rychle najde produkty, které vyhovují jeho potřebám. Specialisté Sportano vědí, že nakupování musí být pohodlné a příjemné, ale zároveň nesmí zabírat příliš drahocenného času a energie. V týmu internetového obchodu Sportano jsou i nadšenci a odborníci na mnoho sportů. Proto je jednou z dalších silných stránek platformy její rozsáhlé oddělení zákaznických služeb. Čím vyniká? Odborníci Sportano poskytují špičkové poradenství ve všech sportovních záležitostech. Kdo potřebuje pomoc s výběrem oblečení, vybavení, doplňků nebo třeba jen náznak disciplíny samotné, může počítat s profesionální odezvou.

Sportano

Členové týmu Sportano si kladou za cíl nejen poskytovat nejkvalitnější oblečení a vybavení, ale také podporovat sportovní životní styl. Podívejte se, kolik možností tato moderní platforma nabízí a nabrat si dávku motivace a energie, nezbytnou při pravidelném tréninku i na vaší každodenní cestě k dokonalosti.

Co najdete v nabídce Sportano?

Výkonné sekce sportovní prodejny Sportano ukrývají spoustu skvělých produktů a skvělé vybavení pro trénink doma nebo v posilovně. Nemusíte se však bát, vše je uspořádáno logicky a souvisle. Kategorie jsou rozděleny do menších skupin a mnoho dostupných filtrů vám pomůže rychle najít ty správné produkty.

Polská značka Sportano nabízí oblečení a vybavení pro všechny zimní sporty. Špičkové lyže, snowboardy, hůlky, helmy, brýle Atomic, Dalbello, Fischer, dále značky Nordica, Quiksilver, Rossignol, POC, Salomon nebo Völkl. Stejně tak si zde můžete zakoupit bundy, kalhoty, rukavice, čepice, ponožky a termoprádlo značek jako Billabong, Maloja, Reusch, Roxy a Volcom. Na své si přijdou i milovníci turistiky, fitness a posiloven, kol, raketových a rekreačních sportů, kolektivních sportů, bruslení a bojových sportů. Sportano nabízí také nejkvalitnější sportovní elektroniku a certifikované doplňky stravy.

Sportano

Sportano – nakupujte v pohodlí domova

Kromě širokého výběru produktů čeká na uživatele sportovního obchodu Sportano mnoho dalších výhod. První je rychlá doprava do 24 hodin, zdarma při nákupu nad 800 kč. Platbu lze provést jednou z bezpečných metod: Visa a Mastercard nebo lze uskutečnit platbu bankovním převodem. Zákazníci mají navíc 30 dní na rozhodnutí a případné vrácení. Rovněž vám doporučujeme se přihlásit k odběru newsletteru Sportano. Díky tomu budete do schránky pravidelně dostávat zajímavé slevy a přístup k novinkám pouze pro předplatitele a navíc získáte extra slevu na první nákupy. Milovníci výhodných nabídek by také měli navštívit záložku Výprodej, kde neustále nacházejí skvělé produkty za zvýhodněné ceny.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sportano.cz: všechny sporty na jednom místě. Objevte produkty doporučené specialisty