Menu
WomanOnly
Sex

Stoporex Women – 100 % přírodní prostředek pro zdravý sexuální život

Komerční sdělení

Komerční sdělení

14. 12. 2022

Dopřejte si kvalitní doplněk stravy, který podpoří vaše sexuální zdraví, bude mít blahodárný vliv na menstruaci a pomůže vám lépe projít příznaky menopauzy. Tento přípravek má 100 % přírodní složení a prodává se zcela bez předpisu. Stoporex Women je klíč k vaší duševní i fyzické pohodě v každém věku.

I ženy může trápit pokles libida

Pokles libida může mít negativní dopad na sexuální život žen, což způsobuje všeobecnou nechuť. Je spojena se stresem a únavou. Ženy se hůře vyrovnávají se stresem. Snížení libida může mít dopad na řízení hormonální rovnováhy. Doporučujeme vám přípravek Stoporex Women, který stimuluje sexuální touhu a vzrušení u žen, podporuje správnou funkci ženských pohlavních orgánů, pomáhá překlenout obtíže spojené s menopauzou a je dostupný bez lékařského předpisu.

Přineseme vám recenzi tohoto přípravku s názvem Stoporex® Women, který má výhradně přírodní složení a je vhodný pro ženy všech věkových kategorií. Čím se liší od ostatních přípravků na trhu a jaké výhody vám přinese?

Dlouhodobé zkušenosti výrobce

Přípravek Stoporex® Women vyrábí slovenská firma Kompava, což je společnost fungující na trhu 20 let. Ve svém sortimentu má více než 75 přírodních přípravků a doplňků stravy. Jistě budete znát přípravky pro muže Stoporex®klasik, Stoporex®Prolong a další.

Výroba těchto produktů probíhá v moderním prostředí, pod dohledem zkušených odborníků a všechny výrobní procesy jsou nastaveny tak, aby produkt představoval špičku v oboru.

Suroviny použité na výrobu pocházejí z exportu. Výrobce klade důraz na kvalitní původ a vysokou koncentraci účinných látek. Dodavatelem a distributorem přípravku na našem trhu je také slovenská společnost, konkrétně Binary Assets. Ta se v oblasti podpory ženského i mužského zdraví pohybuje již více než 5 let a má v oboru významné zkušenosti.

Stoporex Women obsahuje celou řadu účinných látek

Stoporex® Women přináší komplexní podporu sexuálního života, zajišťuje bezproblémové fungování pohlavní a hormonální soustavy ženy. Je vhodný bez ohledu na věk, u mladších žen stimuluje libido a plodnost, u starších žen pomáhá s hormonální rovnováhou.

Tyto tablety obsahují aktivní složky sestávající z extraktů ověřených bylin s dlouhodobě příznivými účinky na pohlavní zdraví. Ty jsou doplněny o důležité vitamíny. Nachází se v nich:

Damiána

U výrobců je stále populárnější Damian, známý především jako složka zvyšující libido, posilující a usnadňující očistu organismu. Severní Amerika tuto surovinu ocenila na konci 19. století a o pár desítek let později zařadila Evropa Damianu mezi drogy jako afrodiziakum. Turnera diffusa se dodnes používá především jako složka posilující sexuální touhu u mužů i žen. U žen výrazně zlepšuje sexuální apetit, zejména v období menopauzy. Kromě toho bylina svatého Damiána zvyšuje potěšení ze sexu, protože zvyšuje prokrvení genitálií obou partnerů. Stovky let se také používá k regulaci menstruace a zmírnění nepříjemných příznaků premenstruačního syndromu a menopauzy.

Maca

Maca je ve skutečnosti známá především jako kořen maca, protože jde o kořenovou zeleninu, která se v Peru používá po tisíciletí. Kořen Macy je také známý jako peruánský ženšen, poklad Inků a přírodní Viagra. Právě díky vlivu na mužskou potenci si tato rostlina získala obrovskou oblibu. Kořen maca mohou využít nejen muži. Pro ženy bude zvláště cenné zmírnit nepříjemné příznaky vyskytující se během menstruace a menopauzy. Peruánci již léta používají tuto rostlinu k léčbě hormonálních poruch, nepravidelné menstruace a k prevenci menopauzy, jako jsou návaly horka, vaginální suchost a ztráta energie.

Panax Ginseng

Extrakt ze Ženšenu v 80% koncentraci je důležitý jak pro hormonální rovnováhu, tak pro celkovou vitalitu a výkonnost. Tato bylinka bývá hojně využívána při poklesu sexuálního apetitu, problémech během menopauzy či při nedostatku fyzické a psychické vitality. Rostlina obsahuje látky podporující libido a zvyšující vitalitu a energii.

Vitamín B6

Vitamin B6, také známý jako pyridoxin, je jedním z vitaminů B. Stejně jako jeho další sloučeniny se vitamin B6 rozpouští ve vodě. Vitamin B6 také pomáhá zmírnit příznaky PMS a menstruační křeče, zlepšuje psychickou odolnost, snižuje únavu, podporuje jak pohybový aparát, tak nervový systém.

Vitamín B12

Vitamin B12 vám umožní správně se starat o imunitní systém a nervový systém. Ovlivňuje aerobní odolnost organismu a spalování mastných kyselin, působí uklidňujícím dojmem a zvyšuje celkovou psychickou odolnost. Aktivně podílí na tvorbě červených krvinek v kostní dřeni, eliminuje riziko anémie, pokud jsou její normální hladiny v těle udržovány.

Užívat jej můžete každý den dlouhodobě

Jako u každého přírodního přípravku je potřeba užívat jej pravidelně a dlouhodobě. Jen díky tomu mohou všechny účinné složky ve Stoporex® Women působit naplno a vy poznáte jeho zdravotní benefity. Ideální je brát pilulky každý den a to dlouhodobě více měsíců.

Přípravek Stoporex® Women je ve formě perorálních kapsí, které stačí zapít. Výhodou je velmi přesné dávkování, kdy nemusíte nic převažovat či měřit. Velmi důležitá je však pravidelnost užívání.

 • 1 balení přípravku obsahuje 60 perorálních kapslí
 • Doporučené dávkování je v rozsahu 4 kapslí denně
 • Jedná se zároveň o maximální možnou denní dávku za 24 hodin 2 tobolky užijte ráno nebo odpoledne, 2 tobolky odpoledne nebo večer
 • Tobolky užívejte celé, stačí je jen spolknout a zapít

Stoporex® Women má celou řadu blahodárných účinků

Stoporex® Women přináší ženám celou řadu blahodárných účinků. Působení přípravku na ženské tělo má přímou souvislost s jeho složením. Obsahuje celou řadu aktivních látek, které podporují jak psychickou stránku ženského těla, tak například ovlivňuje sexuální život či snižuje příznaky menopauzy.

Účinky přípravku jsou:

 • Podpora sexuálního zdraví a stimulace libida
 • Zlepšení hormonální rovnováhy a regulace
 • Správné fungování nervového systému a látkové přeměny
 • Pomoc s negativními projevy menopauzy a jejich zmírnění
 • Zvýšení energie, vitality a výkonu a rovněž pomáhá potlačit únavu

Podpora sexuálního zdraví a stimulace libida

V případě, že vás sex už nebaví jako dřív, můžete to změnit pravidelným užíváním přípravku Stoporex. Díky obsahu složek jako je kořen maca se váš sexuální život zlepší, vrátí se vám chuť na sex. Čím dříve začnete s užíváním tohoto přípravku, tím dříve se vrátíte ke svému plnohodnotnému sexuálnímu životu.

Zlepšení hormonální rovnováhy a regulace

Ať už máte rozbouřené hormony v období menstruace, před menstruací nebo z důvodů nastupující menopauzy, Stoporex® Women vám pomůže. Obsahuje celou řadu účinných látek, které pomáhají vyrovnat hladinu hormonů: Damiánu, kořen Maca či vitamín B12.

Správné fungování nervového systému a látkové přeměny

Nervový systém je systém, který řídí všechny funkce živého organismu. Poskytuje stálou vazbu s okolním prostředím. Základním prvkem jeho struktury je neuron, tedy nervová buňka. Stres je faktor, který negativně ovlivňuje hygienu nervového systému. Aby vám správně fungoval jak nervový systém, tak látková přeměna, je vhodné užívat pravidelně tento přípravek.

Pomoc s negativními projevy menopauzy a jejich zmírnění

Menopauza postihuje ženy od 45 let věku výše. První příznaky, které varují ženu před blížící se menopauzou, závisí na vlastnostech těla. Nejčastější příznaky menopauzy u žen jsou poruchy v menstruačním cyklu, návaly horka, silné pocení, migréna, nespavost, dušnost, potíže s dýcháním, třes nebo křeče v končetinách, jejich krátká necitlivost a mnoho dalších. Přípravek Stoporex®Women pomůže tyto projevy zmírnit.

Zvýšení energie, vitality a výkonu a rovněž pomáhá potlačit únavu

Pokud se cítíte unavená, bez energie, pak je vhodné užívat dlouhodobě Stoporex pro ženy, který pomáhá potlačit únavu, zvýšit energii, vitalitu i výkon. Obsahuje mimo jiné vitamín B12, který si s únavou dokáže poradit.

Má přípravek nežádoucí účinky či kontraindikace?

Pokud uvažujete o tomto přípravku, nemusíte se žádných nežádoucích účinků a kontraindikací obávat. Neobsahuje žádné chemické a ani syntetické složky a obsahuje jen minimum doplňkových přísad.

Je vhodné jej užívat dlouhodobě a to bez jakýchkoliv obav. Z vlastní zkušenosti vím, že ani po několika měsících užívání přípravku Stoporex® Women jsem nepocítila žádné vedlejší účinky, naopak se cítím plná energie. Užívání je bezproblémové také z hlediska trávicího traktu, srdce, cév nebo krevního tlaku.

Je však důležité připomenout, že přípravek obsahuje přírodní složky z bylin, na které se může citlivým jedincům objevit přecitlivělá reakce. Stává se to však pouze na začátku užívání, než si tělo na přípravek zvykne.

Kontraindikace: Kvůli možnému vlivu na hormonální rovnováhu je třeba užívání konzultovat s lékařem v případě, že máte nějaké onemocnění týkající se hormonálního systému. Pilulky nejsou vhodné jako náhrada pestré stravy ani pro těhotné a kojící ženy.

Na jak dlouho vydrží jedno balení a kde jej koupit?

Jedno balení Stoporex® Women obsahuje 60 potahovaných kapslí. Tato standardní forma přípravku usnadní jeho užívání, velmi snadno kapsle polknete. Při dodržení doporučeného dávkování vám jedno balení vydrží na měsíc.

Tobolky jsou uloženy ve standardní bílé plastové lahvičce s potiskem, kde naleznete informace o výrobci, přesném složení a doporučeném způsobu dávkování.

Stoporex® Women je volně prodejný přípravek, který nevyžaduje absolvování lékařské prohlídky. Zakoupíte ho díky tomu bez receptu. Na lékařský předpis není díky svému složení, které obsahuje přírodní složky a naopak neobsahuje žádné syntetické složky.

Mnoho lidí raději užívání jakýchkoliv doplňků stravy raději konzultují s odborníkem, což samozřejmě můžete i před nákupem přípravku Stoporex. Přípravek je vhodný nejen na zmírnění obtíží spojených s menopauzou či zlepšením sexuálního života, ale také jako prevence pro ženy bez rozdílu věku. Zakoupit si přípravek můžete v eshopu Stoporex.cz.

Objednávku můžete provést z pohodlí domova online, není potřeba prakticky nikam chodit. Zásilka vám bude doručena až domů. V eshopu máte na výběr několik více kurýrních služeb, ať už Poštovního kurýra, SPS, DPD nebo GLS. Balení zásilky je diskrétní a nikdo se nedozví, co jste si objednali. Platit za přípravek lze v hotovosti, platební kartou i přes internet. Je jen na vás, zda zvolíte platbu předem či dobírku.

Nejčastější otázky

Stoporex® Women je na trhu poměrně novým produktem, nicméně značka Stoporex má na trhu vybudované jméno. To však sebou přináší i celou řadu otázek.

Pro koho je vhodný přípravek Stoporex Women?

Tento přípravek je vhodný pro ženy všech věkových kategorií. Užívat ho lze ke zmírnění nejrůznějších potíží jako je bolestivá menstruace, příznaky menopauzy nebo pro zvýšení sexuálního libida i jako prevenci.

Jak dlouho je potřeba tabletky užívat?

Pro zlepšení stavu je důležité přípravek užívat skutečně dlouho a pravidelně každý den. Nemá žádné nežádoucí účinky. Optimální dobou pro užívání jsou 3 měsíce. Již po 2-4 týdnech můžete pocítit první účinky.

Jaké má přípravek účinky?

Hlavním účinkem je podpora sexuálního zdraví a stimulace libida. Pomáhá zlepšit a regulovat hormonální rovnováhu. Má vliv na správné fungování nervového systému, pomáhá s negativními příznaky menopauzy, zvyšuje energii a vitalitu.

Jaké mají ženy zkušenosti s přípravkem Stoporex® Women?

Na internetu můžete najít celou řadu diskuzních fór, recenzí a informací ohledně přípravku Stoporex® Women.

Podle recenzí jsou ženy s tímto přípravkem velmi spokojené a to zejména při skutečně dlouhodobém užívání. Klíčem k úspěchu je však skutečně pravidelné dávkování a dlouhodobé užívání.

Tabletky jsou podpora pro ženy, které chtějí žít kvalitní a zdravý sexuální život, ale také pomáhají zmírnit příznaky menopauzy a dodávají energii či potlačují únavu. Podle diskuzí jsou účinky poznat zhruba po 3 týdnech.

Moje zkušenosti s užíváním a hodnocení přípravku

Mé zkušenosti s přípravkem Stoporex Woman jsou více než dobré. Výhodou pro mě byla možnost diskrétního nákupu na stránce stoporex.cz. Vše je velmi přehledné a snadno se zorientujete v nabídce.

Pro sebe jsem zakoupila na začátek dvě balení přípravku. Obdržela jsem dvě stadnardní plastové lahvičky, v každé bylo 60 kapslí. Nechyběl ani návod, správné dávkování a informace o složení. V 1 dávce se užívají dvě tobolky, které jsou tvarovány tak, aby šly snadno spolknout. Už po deseti dnech jsem cítila více energie.

Hodnocení po 4 měsících užívání

Jsou to již 4 měsíce od nákupu a já užívám Stoporex® Women stále. Koupila jsem si jej jako prevenci. Jak jsem již zmínila, po 10 dnech jsem se cítila méně unavená. Postupem času ustoupily i křeče v břiše při menstruaci, cítím se mnohem lépe po všech stránkách.

Zlepšení zdraví je podle mě jednoznačně důsledkem pečlivě vybíraného složení tohoto přípravku, které je čistě bylinné. Přípravek působí na jedničku a mohu ho všem jen doporučit.

Shrnutí výhod a nevýhod přípravku Stoporex® Women

Mohu říci, že pořídit si tento doplněk byl skvělou volbou. Určitě jej mohu všem ženám doporučit.

Jedinou nevýhodou, kterou jsem u tohoto výrobku našla, je ta, že je potřeba jej skutečně užívat dlouhodobě a pravidelně každý den. Látky, které obsahují mají pozitivní vliv na ženské pohlavní ústrojí, ale i na menstruaci, menopauzu či únavu.

Hlavní výhody výrobku:

 • Obsahuje pouze přírodní složky pro podporu ženského organismu
 • Lze jej zakoupit bez návštěvy lékaře a lékářského předpisu
 • Lze jej užívat dlouhodobě každý den
 • Má blahodárný vliv na pohlavní ústrojí
 • Tento přípravek nemá žádné vedlejší účinky

Mezi další výhody patří snadný a rychlý nákup přes internet, také cena je v poměru kvalita/cena velmi příznivá. Lze si vybrat zda chcete balíček doručit domů nebo do Zásilkovny, stejně tak mám na výběr z mnoha platebních prostředků.

Samotné užívání přípravku je zcela bez vedlejších účinků, není potřeba se bát problémů se žaludkem či srdcem. Chcete-li přírodní cestou řešit své obtíže, pak vám tento přípravek jedině doporučuji.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Stoporex Women – 100 % přírodní prostředek pro zdravý sexuální život