Menu
WomanOnly
Móda a styl

Sukně s vysokým pasem může nosit každý. A třeba i s keckami

Redakce

Redakce

1. 2. 2013

Vysoké sukně jsou vždy IN a unosíte je ke každé příležitosti. Zapomeňte na otřelou klasiku černé sukně a bílé košile. V módě je spousta variant, tak zkuste experimentovat.

Velkou výhodou takových druhů sukní je, že je může nosit úplně každý, nehledě na typ postavy. S délkou lehce pod kolena a vysokým pasem opticky prodlouží nohy a zároveň postavu zeštíhlí.

Inspirace z mola

První šance, kde se můžete nechat inspirovat, je samozřejmě na přehlídkových molech. U úspěšných návrhářů a světových značek najdete několik typů vysokých sukní v zajímavých kombinacích.

Zkuste kombinovat extravagantní vzory s jednoduchým černým tílkem či trikem tak, jako to předvedla značka Burberry.

Můžete přidat i pokrývku hlavy. Letos letí slaměné kloboučky, které ochrání před sluncem a zároveň vypadají dokonale.

Celebrity to umí nejlépe

Kde jinde najít skvělé outfity, než u slavných hvězd? Herečka Blake Lively není módní ikonou jen tak nadarmo, a proto se inspirujme přímo u ní. Sukně na šatech? Vyzkoušejte také jako ona kombinaci úzké krajkové sukně na béžových jednoduchých šatech.

A náš tip? Nebojte se nosit sukni s keckami. Obujte conversky, pořiďte si koženou sukni a bílé tílko a máte vyhráno!

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na sukni s romantickým volánkem kolem pasu. Takový typ je neokoukaný a nebojte se, že by vám přidal kila na bocích. Právě naopak – a uvidíte, jak vám padanou všechny velikosti, nehledě na to, zda máte postavu oplácanější, chlapeckou nebo úplně bez chybičky.

Autorka: Kateřina Jeřábková

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sukně s vysokým pasem může nosit každý. A třeba i s keckami