Menu
WomanOnly
Přátelství

Test na nejlepší kamarádku: Známe vlastnosti, které ji prozradí

Marně tápete v síti přátel na oko a pátrání po kamarádce na život a na smrt je nekonečně bezvýsledné? Odhalte svou spřízněnou duši skrze vlastnosti, které musí mít, a zapomeňte na nová zklamání.

 

Podívejte se sama na sebe, sepište si své klady a zápory, všechno, co vás baví a naopak obtěžuje. A podle sebe hledejte ji, svou nejlepší kamarádku. Vždyť kamarádky jsou jako sestry. Do hledáčku dobrých vlastností si ale připište i vlastnosti, které vás jen tak nenapadnou.

Upřímnost nade vše

„Jsi krásná a chytrá, zdáš se mi dokonalá,“ říká vaše kamarádka u sklenky vína a vám tak maže med kolem huby. Je příjemné být pochválena, ale správná kamarádka vám bude zrcadlem. Připravte se na výtky i chválu, kamarádka k vám zkrátka bude za všech okolností upřímná. Kritika váš vztah totiž nemůže ohrozit.

Dobrodruh a nebo pecivál

Slaďte svoje životní rytmy. Pokud jste aktivní sportovkyně, asi si těžko porozumíte se sportovním analfabetem. Naopak jste spíše kulturní typ, hledejte ve stejných kruzích. Je hezké se vzájemně inspirovat, ale přehodnotit celý život je hloupostí.

Vždy s úsměvem

Samá stížnost na život, partnera, finance i školu, věčně špatná nálada. Ne nadarmo se říká, že je nálada nakažlivá. Obklopte se proto přítelkyní, která vám vykouzlí úsměv na tváři.

Závist z kola ven

V přátelství závist neexistuje, a pokud ano, rozvrátí váš vztah dřív, než řeknete „kamarádka“. Zapomeňte tedy na závistivou mrchu, která bude naoko poslouchat příběhy o vašich pádech a při prvním úspěchu vás začne pomlouvat.

Ohodnoťte tento článek:
2,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Test na nejlepší kamarádku: Známe vlastnosti, které ji prozradí