Menu
WomanOnly
Krása

Trendy v líčení jara 2013: šest barev, které si tuto sezónu zamilujete

Jaro se blíží a s ním přichází nejen nové trendy v oblékání, ale také v líčení. Podívejte se, jaké barvy rtěnek a stínů budou nyní frčet.Zdroj: polyvore.com

Jako pomeranč

Oranžová barva je letos opět v kurzu. Pomerančové a meruňkové odstíny se do našich kosmetických taštiček dostaly již minulou jarní sezónu. Pokud chcete vyzkoušet něco jiného než oranžovou rtěnku, zaexperimentujte s oranžovými stíny a tvářenkou.

Nevíte, jak na oranžové stíny? Inspiraci můžete načerpat z módní přehlídky přední francouzské značky Louis Vuitton, pro kterou tento ikonický look vytvořila Pat McGrath, jedna z nejlepších make-upistek současnosti. Ta zkombinovala něžný světlý odstín oranžových stínů s výraznou černou řasenkou a černými linkami a voilà, nový trend byl na světě.

Smělé odstíny linek na oči

Chcete vyzkoušet něco nového, neokoukaného a být opravdu originální? Pak letos zanevřete na klasické černé oční linky a zamilujte si ty modré. Právě blankytně modré linky jsou jedním z nejvýraznějších trendů, který působí svěže a jarní kolekci dodávají tu správnou šťávu.

Doporučujeme si pořídit tekuté linky. Ty se oproti těm tuhým budou lépe nanášet a dávají vám prostor si s tvarem linky pohrát.

Modré stíny

A u modré ještě zůstáváme, jelikož tato barva bude na jaře úplně všude. Jestli si říkáte, že modré stíny jsou pro vás nenositelné, máme pro vás jednoduchý tip, jak na ně. Vytvořte si vaše obvyklé kouřové líčení a modré stíny naneste na prostředek horního víčka.

Rty jako růžový grep

Další svěží jarní trend, který určitě stojí za vyzkoušení, jsou grepově růžové rty. Letošní sezónu snad nenarazíte na romantičtější a roztomilejší trend v rtěnkách a lescíh na rty.

Zazařte s bronzovým líčením

Nebyla by to pravá jarní sezóna bez klasického dovolenkového bronzového líčení. Jak na tento sexy, sluncem políbený look?

Začněte s hnědými stíny a ty naneste na horní i spodní víčko. Aplikujte bronzer, který si opravdu dobře rozetřete pod lícní kosti, nos a čelo. Snažte se kopírovat stíny přirozeného opálení. Pokračujte tím, že nanesete řasenku a nakonec aplikujte tělovou rtěnku se třpytkami nebo lesk na rty.

Sexy tmavá rtěnka

Višňová, borůvková, třešňová nebo švestková, to jsou odstíny rtěnek, ve kterých rozhodně na jaře vzbudíte u opačného pohlaví pozornost. Dejte si ovšem pozor, abyste nevsadily na příliš těžké odstíny. I když se jedná o výrazné barvy, výsledný look má být lehký a má působit ledabyle sexy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Trendy v líčení jara 2013: šest barev, které si tuto sezónu zamilujete