Menu
WomanOnly
Móda a styl

Trendy zimní čepice a šály letošní sezóny. Koukněte, co se nosí

Redakce

Redakce

28. 12. 2013

Napadl první sníh, udeřily zimní mrazy a nám nezbývá, než se na počasí pořádně vyzbrojit. Zimní čepice, šála a rukavice jsou základ. Čepice zahřeje, zpestří outfit a zachrání i ve dnech, kdy není čas na úpravu vlasů.

Zdroj: hm.com, promod.eu, pullandbear.com, world.orsay.com

Bambule

Čepice, šála i rukavice jsou v posledních dnech nezbytné, pokud se chystáte opustit vyhřátý domov. Období zimních radovánek je tu a čepice při nich nesmí chybět! Letos jsou trendem číslo jedna bambule. Od malých, chlupatých, s třásněmi, až po ty velké, barevné, šišaté a tak podobně. Bambule se nachází téměř na všech čepicích, které zaplavily obchody.

Barety, ušanky, hučky

I letos je šance experimentovat, obchody nabízejí všemožné typy baretů, ušanek i huček. Tradiční ušanka, za niž vděčíme inovátorům z Ruska, je rok od roku oblíbenější. Ušanku si oblíbili vojáci severských zemí díky hřejivosti. Pravá ušanka je z kožešiny, obchody ale nabízejí levnější a k přírodě šetrnější varianty, které však nehřejí o nic méně, než ušanky z pravé kůže.

Barety ocení vyznavačky elegance. Díky baretu získáte nádech hvězd stříbrného plátna a francouzský šarm. Barety původně nosila šlechta, oblíbený byl také mezi horskými pastevci, dále v armádě a v dělnické třídě. I když barety působí uhlazeně, skrývají v sobě špetku rozvernosti a hravosti ve spojení s elegancí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Trendy zimní čepice a šály letošní sezóny. Koukněte, co se nosí