Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Třetí díl romanticko-erotické ságy After: Tajemství vstupuje do kin 2. září

Redakce

Redakce

1. 9. 2021

Třetí díl filmového a knižního fenoménu After přinese pro osudovou lásku Tessy a Hardina zatím největší zkoušku. Zkoušku, která může zanechat jejich vztah plný vášně v troskách. Tessu čeká životní rozhodnutí a Hardin bude čelit nejen svým běsům a minulosti, ale i šokujícímu odhalení, které se týká jeho rodiny. Oba jsou opět o něco starší a první polibky střídá intenzívní tělesný vztah.

Tessu a Hardina čeká doposud největší výzva jejich vztahu, ta výzva se jmenuje život. Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. Ve chvílích, kdy se pevně drží v objetí, se zdá, že jsou nerozluční, že jim u nohou leží celý svět. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost, divoké chování a jeho talent Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následných odpouštění? Do jejich složité situace navíc vstoupí nečekaný návrat Tessina otce a šokující odhalení ze strany Hardinovy rodiny. Na konci už nebude kam couvat, Tessa a Hardin se budou muset rozhodnout, jestli jejich láska stojí za to, aby za ni přes všechna protivenství bojovali, nebo zda je čas jít vlastní cestou.

Rostoucí vlnou zájmu divaček a diváků připomínají filmy After slavné série jako Stmívání nebo Padesát odstínů. . . Ty také vstoupily do kin se základnou čtenářů knižní předlohy a s každým novým filmovým dílem pak získávaly v kinech stále masivnější oblibu. První díl s názvem AFTER: POLIBEK vidělo v českých kinech přes 90 000 diváků, na druhý díl AFTER: PŘIZNÁNÍ přišlo už 120 000 i přes uzavření kin několik týdnů po premiéře.

Filmy After vznikají podle stejnojmenné knižní série bestsellerů Anny Todd. První příběhy After psala Anna Todd pro volně přístupnou internetovou platformu Wattpad, kde se staly naprostým hitem a získaly miliardu přečtení. Knižní podoba a následné celovečerní filmy už jsou happy endem skutečného života.

USA  – 2021;

Délka:

Žánr: romantický

Premiéra: 2. září 2021

Režie: Castille Landon

Hrají: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Mira Sorvino, Kiana Madeira, Louise Lombard, Chance Perdomo, Rob Estes

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Třetí díl romanticko-erotické ságy After: Tajemství vstupuje do kin 2. září