Menu
WomanOnly
Krása

Udělejte z dioptrických brýlí přednost vašeho outfitu

Asi každá žena si dává záležet na tom, jak vypadá. Pečlivě k sobě ladí jednotlivé prvky outfitu, vybírá vhodné kombinace, snaží se vždy a za jakékoli situace vypadat dobře. Perfektní look vytvoříte jen v případě, kdy do hry zapojíte i doplňky. A je přitom úplně jedno, jestli půjde o šátek kolem krku, pěkný pásek nebo kabelku. Pokud nosíte dioptrické brýle, neváhejte z nich udělat přednost vašeho outfitu.

Jaké brýle vám budou slušet?

Pokud chcete do své vizáže zapojit i dioptrické brýle v hlavní roli, na samotném začátku musíte mít po ruce takové brýle, které vám dokonale padnou. Divili byste se, kolik žen sáhne po brýlích, které se nehodí k jejich tvaru obličeje a jednoduše jim nesluší. Vy takovou chybu neudělejte a s výběrem správných dioptrických brýlí si dejte záležet. A klidně i načas.

Máte-li kulatý tvar obličeje, vyhýbejte se kulatým obroučkám, které způsobí, že bude vaše tvář působit ještě kulatější. Naopak sáhněte po brýlích s úzkými rámy a hranatými okraji. Ženy s hranatým tvarem obličeje potřebují vyvážit linii očí a kontury tváře. Proto jim lze doporučit širší brýle, které nemají ostré hrany. Majitelky oválného tvaru obličeje mají ve výběru volnou ruku, jejich tváři totiž bude slušet v podstatě cokoli. A pokud jste žena, jejíž obličej má romantický srdcový tvar, pak hledejte brýle mající spodní stranu širokou, nebo sáhněte po brýlích bez obruby.

Dioptrické brýle

Zdroj: Shutterstock

Barva hraje důležitou roli

Pokud se zajímáte o módu, pak určitě víte, že outfit k sobě musí ladit nejen stylově, ale také barevně. Zkušené ženy mají přehled o tom, které barvy k sobě jdou a které naopak ne. Proto i barva brýlí hraje důležitou roli.

Brýle pro každodenní nošení by měly být univerzální – jednoduše proto, aby pasovaly prakticky k čemukoli, co si vezmete na sebe. Stříbrná, zlatá, šedá nebo hnědá, to jsou barvy, které se velmi snadno kombinují, zrovna tak i černá nebo bílá.

Svůj outfit můžete podtrhnout právě s pomocí dioptrických brýlí. Jak na to? Zamyslete se nad tím, jestli je nějaká barva, kterou máte nejraději. Poznáte to jednoduše podle toho, jestli ve vašem šatníku převažuje ten či onen odstín. A pokud ano, s ohledem na oblíbenou barvu vybírejte i barvu brýlí. Eyerim collection nadchne pestrostí tvarů i designů. Jistě si vyberete a vaše brýle se tak stanou třešničkou na dortu.

Brýle a outfit ovlivní, jak na druhé působíte

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak na druhé působíte? Možná vás to nenapadlo, ale v jisté míře to ovlivňuje i váš outfit. Když si na sebe vezmete tričko s potiskem, k němu obléknete šortky a na nohy natáhnete pohodlné kecky, rázem budete vyzařovat dojem, že jste v pohodě a uvolněné. Naopak kombinace elegantní košile, společenských kalhot a bot na podpatku může působit ostřejším a dominantním dojmem.

To vám nahrává do karet a dává možnost zvolit svůj look přesně podle toho, kam daný den vyrážíte. A brýle budou v tomto případě hrát svoji nezastupitelnou roli. Chcete-li působit elegantně, vsaďte na černé dioptrické brýle, bílou košili nebo halenku, k ní pouzdrovou sukni nebo společenské kalhoty a na nohy boty na jehle.

Dioptrické brýle

Zdroj: Shutterstock

Nestyďte se za to, že nosíte brýle

Ať už nosíte dioptrické brýle pořád, nebo jen na čtení, rozhodně se za to nestyďte. Už dávno se totiž na brýle nepohlíží jako na důvod, proč se druhým vysmívat a dívat se na ně skrze prsty. Naopak. Dneska jsou i dioptrické brýle vnímány jako slušivý a trendy módní doplněk, který můžete brát jako svoji přednost.

A když si navíc pro sebe vyberete takové brýle, které vám padnou, zvýrazní či naopak zjemní vaše rysy a podtrhnou váš look, zaručeně s nimi zabodujete. Uvědomte si, že dioptrické brýle nenosí každý a právě v tom se může ukrývat vaše výjimečnost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Udělejte z dioptrických brýlí přednost vašeho outfitu