Menu
WomanOnly
Přátelství

V životě potřebujeme 5 druhů přátel. Kteří to jsou?

Bez přátel by to v našem životě snad ani nešlo. Vyslechnou nás, když máme trápení, dokážou nás rozesmát a jsou tu kdykoliv je potřebujeme. A na rozdíl od rodinných příslušníků si své přátele můžeme sami vybrat!

Krásné na přátelství je to, že neexistují žádná pravidla, která by nám určovala, kolik přátel bychom měli mít a jak a kdy bychom se s nimi měli vídat. Ať už máte pár blízkých kamarádek, se kterými po práci zajdete na kafe nebo pořádáte pravidelné srazy s obří partou kamarádů, přátelství je dar, kterého bychom si měli v každém případě vážit. Každý z nás by měl mít 5 druhů přátel, kteří náš život obohatí o nové zkušenosti i zážitky.

1. Nejlepší kamarádka

Nejlepší přítelkyně tu pro vás bude celý život ať se děje, co se děje. Máte spousty společných zážitků a znáte všechna svá velká i malá tajemství. Nejlepší kamarádka o vás ví první poslední. Zná vás tak dokonale, že dokáže vycítit, co si v danou chvíli myslíte i co se právě chystáte říct. Velmi legrační je, když si nejlepší přátelé dokážou vzájemně dokončovat své věty. Tato přátelství musí často projít i těžšími chvilkami, které jim život připraví. Pokud je však ustojí, vzájemný vztah se ještě více stmelí.

2. Posluchačka

Za touto přítelkyní můžete přijít kdykoliv vás něco tíží a potřebujete se vypovídat. Kamarádka posluchačka vás vyslechne bez toho, aby vás soudila nebo vám dávala rady, o které v tuto chvíli opravdu nestojíte. Čas od času každý z nás potřebuje někoho, kdo nám nastaví ucho a bez předsudků si vyslechne všechna naše trápení.

3. Srandista

Kamarádovi srandistovi zavoláte ve chvíli, kdy se chcete od srdce zasmát a přijít na jiné myšlenky. Neustále má spoustu energie na nové a nové vtípky, které vás pokaždé dostanou. Nemusíte s ním nutně sdílet své nejniternější pocity a velká tajemství, ale můžete si být jistí, že bude tím nejvtipnějším hostem na vaší party a postará se o veškerou zábavu. Navíc pokud vycítí, že je třeba vás v určitých chvílích trochu popostrčit, je ochotný zariskovat a dostat vás mimo vaši komfortní zónu.

Jak mít přátele? Zatočte se samotou

4. Loajální kolegyně

Se svou kamarádkou z práce strávíte mnohem více času než se svými ostatními přáteli. Přesto, že by se z vás bez společného zaměstnání kamarádky nejspíš nikdy nestaly, jste rády, že jste se v práci potkaly a máte se rády. Navzájem se respektujete a dokážete jedna druhé naprosto důvěřovat. Máte skvělý pracovní vztah, umíte se navzájem rozesmát a zvládnout tak i náročný pracovní den.

5. Moudrý přítel

Za svým moudrým kamarádem přijdete pokaždé, když potřebujete správně nasměrovat nebo dostat užitečnou radu od toho pravého člověka. Za svůj život získal spoustu zkušeností, hodně cestuje, poznává nové kultury, má spoustu zájmů, miluje nové výzvy a dobrodružství a o vše se velmi rád dělí s ostatními. Navíc dokáže rozeznat chvíli, kdy potřebujete dobrou radu od té, kdy si chcete jen postěžovat a vypovídat se.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

V životě potřebujeme 5 druhů přátel. Kteří to jsou?