Menu
WomanOnly
Vánoce

Vánoce se opět blíží

Komerční sdělení

Komerční sdělení

16. 12. 2020

Možná jste si řekly, že letos ty vánoční dárky opravdu nenecháte na poslední chvíli. Možná jste pevně odhodlané, že toho svého chlapa tentokrát překvapíte něčím originálním a jedinečným. A možná jenom sbíráte inspiraci, než opět začne každoroční vánoční shon, kdy vedle úklidu, pečení, rodinných návštěv a dalších povinností už nebude na nic čas. Tak jako tak vám jistě přijdou vhod tipy na vánoční dárky pro muže, na které budou pánové ještě dlouho vzpomínat.

Dárkový koš trochu jinak

Určitě všichni dobře známe klasické dárkové koše. Nejspíš se také můžeme s klidným svědomím shodnout na tom, že na nich není nic zajímavého. Když se ale obyčejné potraviny ze supermarketu nahradí prémiovými a luxusními produkty a místo průhledného celofánu se vezme stylová dřevěná bedna, hned takový „dárkový koš“ dostane úplně jiný rozměr. A když se ještě ke všemu celá bedna pevně zatluče a přiloží se k ní páčidlo, je jasné, že to bude skutečně originální dárek k Vánocům! A přesně takové vánoční dárky pro muže nabízí e-shop Manboxeo.cz.

A že muže čeká opravdové páčení! Každý takový dárkový box je totiž zatlučený opravdu pevně, aby se mohl každý chlap pořádně vyřádit. Uvnitř pak na něj bude čekat smysluplný obsah složený z kvalitních produktů, jaké neseženete na každém rohu. Dopřeje si váš muž rád sklenici piva? Pak mu určitě udělá radost Bedna s páčidlem pro pivaře, díky které ochutná hned několik pivních speciálů z celého světa. Jestli si rád na něčem smlsne, nejlepší vánoční dárek pro něj bude bedna pro gurmána plná poctivých (nejen) masových specialit regionálních výrobců.

Manboxeo

Dárek k Vánocům pro každého

Dárky pro muže k Vánocům si zde vybere opravdu každý. Vybírat totiž můžete z více než 200 originálních obsahů, mezi kterými nechybí třeba ani neodolatelné západní sladkosti v nejrůznějších příchutích, prémiová voňavá káva se spoustou kávových dobrot nebo oblíbený rum Diplomatico doplněný luxusní jelení terinou, noblesní čokoládou k rumům nebo višňovým džemem s rumem. Nezapomnělo se ani na vášnivé rybáře, kteří mohou v precizně zpracované bedně nalézt ty nejlepší návnady a nástrahy, ani na automobilové nadšence, kteří si z bedny od Manboxeo.cz mohou vypáčit kvalitní americkou autokosmetiku Meguiar’s.

Manboxeo
Zkuste letos nadělit svému partnerovi, tatínkovi nebo bratrovi netradiční vánoční dárek. Bedny s páčidlem od Manboxeo.cz můžete navíc vylepšit fotografií nebo jedním z nabízených motivů, přidat osobní vzkaz a udělat tak dárkový box ještě mnohem osobitější. Stejně tak můžete na e-shopu vybrat dárky pro ženy nebo pro děti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vánoce se opět blíží