Menu
WomanOnly
Vlasy a nehty

Varování pro dlouhovlasé ženy. Tato žena byla skalpována zatímco se dívala pod kapotu svého auta

Lucie Cermanová

Lucie Cermanová

17. 5. 2018

Když nám přestane fungovat auto, snažíme se ho co nejdříve uvést do provozu. Na ostatní věci přitom nemyslíme. Jak máme učesané vlasy, je až to poslední. Alon ve svém příběhu prozradila, jak byla skalpována a upozorňuje na nebezpečí.

Bezmyšlenkovité jednání peníze nešetří

Stav našich vlasů při potížích s nejedoucím autem, je nám zcela jedno. Přitom bychom se s rozpuštěnými vlasy k motoru auta vůbec neměli přibližovat. Alon reagovala bez rozmýšlení, a velmi na to doplatila.

Chtěla se vyhnout opravě auta, tak nefungující auto chtěla zprovoznit sama. Stačilo zvednout kapotu, a sklonit se k běžícímu motoru. Vlasy jí při tomto pohybu přepadly na motor a ihned se do něj zapletly. Velká bolest a obrovské následky.

Otrlejší povahy se mohou podívat ve videu na fotografii, jak vypadala Alon po lékařském ošetření a také na šokující ukázku na figuríně, jak je celá nehoda rychlá.

Záchrana v podobě dětí

Následky bezmyšlenkovitého jednání si tato žena ponese celý život. Nejenže má zdeformovanou část hlavy, ale kromě toho bude muset sáhnout hluboko do kapsy. Nejen na vyčištění a zprovoznění auta, ale také za chirurgické operace a transplantaci.

Žena měla štěstí, protože její děti byly poblíž a mohly zastavit auto a odstřihnout jí vlasy. Odvážné děti ji zachránily, i když si určitě odnesly obrovskou psychickou zátěž.

Příběh jako varování

Alon nyní čekají další chirurgické zásahy a transplantace. Svůj příběh se snaží předat i ostatním jako varování, aby se jim nestalo něco podobného. Je to velmi brutální, ale někdy je třeba názorná ukázka poskytne více, než spousta vysvětlování.

Když se skláníte pod kapotu a máte delší vlasy a třeba něco na krku, mělo by být obojí bezpečně zajištěno. Tak se nemůže stát, že se vlasy nebo například řetízek zaklíní do motoru a ublíží vám.

Ohodnoťte tento článek:
4,6
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Varování pro dlouhovlasé ženy. Tato žena byla skalpována zatímco se dívala pod kapotu svého auta