Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Vaše klouby a kolena potřebují kolagen. Soutěžte o doplněk stravy Colafit

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 10. 2017

Snažíte se sportovat, čas od času vás ale potrápí bolest kloubů a kolen. Péči o pohybový aparát byste rozhodně neměla podceňovat. Zejména si hlídejte, zda máte dostatek kolagenu, který je základní stavební hmotou kostí, chrupavek a vaziv.

Kolagen představuje téměř třicet procent všech tělních bílkovin, s přibývajícími roky ale jeho produkce v těle klesá. Najdete ho v živočišných zdrojích, jako jsou například telecí játra nebo krůtí a rybí maso (zejména čerstvý tuňák či losos). Z rostlin je nejhojněji zastoupen v ruduchách, červených mořských řasách, nebo v pupečníku asijském. Tato bylinka je známá především v tradiční indické a čínské medicíně, můžete ji ale pěstovat i doma v květináči a připravovat z ní například salát.

Optimální způsob, jak dodat tělu kolagen, představuje doplněk stravy Colafit. V každé dávce je obsažen čistý, šetrně zpracovaný kolagen typu I, který mimo jiné tvoří vazivo, kosti a šlachy. Colafit je oblíbený zejména pro jednoduché užívání v podobě malých pěnových kostiček. Jsou lehce stravitelné a neobsahují přidané látky či barviva. Díky nadmíru šetrné metodě zpracování kolagenu navíc nedochází k porušení jeho přirozené struktury, tělo jej proto může přijímat v neporušené formě. Každá kostka obsahuje 8 mg kolagenu. K pokrytí doporučené denní dávky postačí jedna kostička. Výrobek je vhodný také pro těhotné a kojící ženy a pro děti od 2 let.

Soutěžní otázka: Jakou metodou se zpracovávají kolagenové kostičky doplňku stravy Colafit?

a) metodou redukce

b) metodou oxidace

c) metodou lyofilizace

Správnou odpověď hledejte na www.colafit.cz.

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 19. října do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Colafit. Vyhrává 5., 15., 35., 50. a 75. správná odpověď. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vaše klouby a kolena potřebují kolagen. Soutěžte o doplněk stravy Colafit