×
WomanOnly

Video: Muži si vyzkoušeli simulaci porodu. V půlce skončili, je to mučení

Muži si vyzkoušeli porod
Jeden z mužů se bolestí zakousával do polštáře

Myslíte si, že by muži zvládli porod? Možná ano, kdyby museli. Zatím se o simulaci porodu pokusili dva holandští moderátoři rádia a výsledek nebyl příliš přesvědčivý. 

Dennis a Valerio se nechali napojit na speciální elektrody dokonale simulující porodní kontrakce, které žena prožívá od začátku porodu až do porození dítěte. Tato fáze stupňujících se bolestí trvá u běžného porodu několik hodin a není výjimkou třeba i 23 hodinový porod.

Oba moderátoři však porod předčasně vzdali a označili ho za mučení. Podívejte se na video z experimentu, které již zhlédlo několik milionů lidí. Mezi komentáři najdeme i reakce zvědavých mužů, které by zajímala zase reakce žen na bolest odpovídající kopnutí do pánského přirození.

4.2/5 - (12 votes)


2 Komentáře Video: Muži si vyzkoušeli simulaci porodu. V půlce skončili, je to mučení

  1. Kdyby museli, tak by to prostě zvládli, protože jiná možnost by nebyla. Jak chcete vzdát probíhající porod? Tyto nesmyslné experimenty mající za úkol dokázat jakousi větší ženskou „odolnost“ oproti mužům, jsou tak akorát pro idioty. Za prvé je žena na porod anatomicky přizpůsobena už od přírody, za druhé je při porodu tělem produkován hormon, který působí jako anestetikum tlumící bolest, za třetí byly za války nacisty dělány pokusy na ženách kdy jim byla blokována produkce této látky a ženy začaly okamžitě při porodech ve velkém počtu umírat, a za čtvrté je všeobecně známo, že ženy sice právě díky možnosti produkce tohoto hormonu snášejí bolest o něco lépe než muži, ale na straně druhé proti vážnějším zraněním je mnohem více odolnější tělo mužské.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*