Menu
WomanOnly
Móda a styl

Základní oblečení v šatníku, které by vám nemělo chybět

Redakce

Redakce

18. 6. 2014

Buďte připravené, nenechejte se zaskočit typem události, na kterou nemáte absolutně nic na sebe. Předejdete tak zběsilému útoku na obchody s módou v posledních vzácných hodinách či minutách.

Zdroj: Topshop

Zdroj: Topshop

Vybavte se na všechny typy příležitostí, které s největší pravděpodobností mohou nastat.

I do práce patří kreativita

Do práce či školy chodíme každý den, takových outfitů máme proto tradičně nejvíc.

Každý den jste na očích mnoha dalších lidí, proto se budete cítit nejlépe ve vkusném modelu. Jeho volba závisí na typu vykonávané činnosti, přesto se nebojte experimentovat nebo přerušit stereotypní módní chování. Jsme ženy, což znamená, že nemusíme nosit pouze kalhoty. Zvolte občas sukni nebo kraťasy, vždyť existují elegantní i volnočasovější varianty.

Jak nosit černé kalhoty, Zdroj: polyvore.com

Zdroj: polyvore.com

Oblečení na volný čas

Po práci následuje ať už aktivní či pasivní odpočinek. Po hodinovém sportovním tréninku se budete cítit lépe v savém typu oblečení nežli v bavlněném triku.

V případě pasivního odpočinku v podobě kávičky s kamarádkou se jistě budete cítit výborně v atraktivnějším modelu, jako je například tunika zajímavého střihu s ohledem na roční období.

Buďte připravená i na nenadálé páteční pozvání na romantickou večeři ve dvou, kde oceníte například pouzdrové šaty. Ty stejné můžete použít i na sobotní pozvání do divadla. Nebojte se využít elegantní šaty, které máte zaškatulkované jako pracovní, na jinou příležitost, ať už na zmíněnou večeři, divadlo či večírek.

Jaký tvar kalhoty je pro vás ten pravý? Zdroj: Topshop.com

Zdroj: Topshop.com

Základ základů

Místo v šatníku by vám mělo zbýt i na oblečení, jež vám poskytne základ pro dotvoření outfitů. Určitě se nachází i ve vaší skříni. Aniž bychom si to uvědomovali, automaticky po nich často saháme. Jsou totiž nezbytné pro naše každodenní či slavnostnější modely. Tyto nepostradatelné části oblečení tvoří legíny, černé kalhoty, sukně, šaty, dlouhé tílka s krajkovým lemem, trička, svetříky do V, košile a neměl by také chybět blejzr nebo sáčko.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Základní oblečení v šatníku, které by vám nemělo chybět