Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

10 tipů, jak ho zaujmout na první pohled

Adéla Beranová

Adéla Beranová

7. 9. 2014

Jste otrávená, protože chlapík, který vás zaujal si vás ani trochu nevšímá? Nebo vám přítel přestal připomínat, jak moc jste krásná? Pak je čas se vzchopit a začít na sobě pracovat. Máme pro vás tipy, jak zachytit jeho pohled.

Kouřové oči

Není nic přitažlivějšího, než magický pohled kočičích očí. Kouřové líčení není nijak složité, stačí mít trochu cviku a kvalitní kosmetiku. Začněte u kalajové tužky a černošedých stínů, pak přidejte kvalitní řasenku.

Šťavnaté rty

Jednou z prvních věcí, která muže zaujme, jsou právě rty. Přitažlivý úsměv a svůdně zvýrazněné rty umí dělat s muži zázraky. Nepotřebujete zrovna zářivě rudou rtěnku, bohatě postačí lesk na rty, díky kterému budou vaše rty vypadat víc než k nakousnutí.

Narůžovělé tváře

Ať se nám to líbí nebo ne, muži mají slabost pro trochu holčičí typy. Chcete-li si zachovat svou ženskost, ale trochu si pohrát s jeho fantazií, přidejte na tváře místo tlumených decentních tónů trochu té správné růžové. Ale jen skutečně decentně, nechcete vypadat jako panenka Barbie.

Perfektní vlasy

Milujete, když si muž hraje s vašimi vlasy? Muži to také zbožňují! Vaše hříva může mít až magické účinky, musí ale být zdravá, lesklá a vzdušná. Rozhodně to tedy nepřehánějte s fixací a lakem na vlasy.

Zdravé nehty

Litujete času a peněz strávených péčí o ruce a nehty? Tak toho rychle nechte, muži si totiž překvapivě všímají zdravých nehtů a pěstěných rukou. Takový vzhled patří k dámě.

Jemná pokožka

Hmat je jedním z nejdůležitějších smyslů pro muže. Dvojnásob to platí při prozkoumávání ženského těla. Dejte si proto záležet na perfektně hladkých nohou i ostatních partiích. Zbloudilé chloupky se omluvit nedají. Pravidelně si také dopřávejte hydratační tělová mléka a olejové koupele.

Čerstvý dech

Nic nedokáže narušit dojem dokonalé ženy jako zkažený dech. Pro nekuřáka bude nepřekonatelnou překážkou tabákový zápach. Vyhýbat byste se měla i aromatickým potravinám, jako je česnek nebo cibule či ostrým pokrmům z čínské kuchyně. Ty zanechají nenávratné stopy na prvním dojmu.

Umírněné doplňky

Která žena by nemilovala šperky. Muže ale přespříliš křiklavých doplňků spíš odradí. Chcete-li si zachovat svůj styl, ale nevyděsit ho, vyberte si jen jeden výrazný kousek a zbytek spíš decentní. Budete vypadat jako bohyně, ne jako cikánka.

Sexy jehly

Na jehlách si nejen připadáte sexy, ale také jste sexy. Je dokázané, že na jehlách vypadají vaše nohy nekonečně dlouhé a který muž by dokázal odolat dokonalým nohám? Navíc podle některých studií dodávají jehly většině žen sebevědomí, které se rozhodně bude hodit.

Voňavá tečka

Nezáleží na tom, jestli jste strávila náročný den v práci, běhala nebo krmila dítě. Žena musí za každých okolností vonět. Bez svého deodorantu nedělejte ani krok, investujte do kvalitního parfému a udržujte si jeho příjemnou vůni bez přestávky. Neznamená to, že byste se v něm měla koupat, všeho moc škodí, ale vůně je pro muže velmi snadno zapamatovatelná, ta vaše by proto měla být jedinečná.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

10 tipů, jak ho zaujmout na první pohled