Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

13 důvodů, proč jsou ženy chytřejší než muži

Veronika Tichá

Veronika Tichá

20. 2. 2015

Odvěký boj mezi muži a ženami o to, kdo je chytřejší, pravděpodobně nikdy nebude oficiálně rozřešen. My ale víme svoje. Přinášíme 13 důvodů, proč jsou ženy chytřejší než muži.

1. Holky se umí obléknout tak, aby dosáhly, čeho chtějí. Vypadají výborně a ještě se u toho tváří, že popadly první kus oděvu, který se jim ráno válel přes židli.

2. Stejně tak se umí na povel rozplakat a všichni jim zobou z ruky. Přiznejte se, která z vás už někdy uronila pár slz před revizorem, který se nad ní okamžitě slitoval?

3. Už dávno pochopily, že pokud chtějí naše pohlaví slušně reprezentovat, nikdy toho nedosáhnou bez pravidelného používání sprchového gelu a antiperspirantu.

4. Ženám stačí nevinně se usmát a mají za sebou zástup ctitelů. Muži ještě musí otevřít pusu a vypustit minimálně jednu inteligentní větu. Nebo sundat tričko.

5. Holky mají dost rozumu na to, aby nesedaly opilé za volant, nepřenocovaly na ledovci nebo necouraly v noci samy parkem. I proto se pravděpodobně dožívají vyššího věku.

6. Na druhou stranu nejsou z cukru a dokážou přežít týden bez sprchy a telefonu pod stanem, což určitě mnoho mužů ocení.

7. Hned, jak je to možné, opouštějí maminčinu sukni a dokážou si samy koupit i vyprat ponožky.

8. Když se žena ztratí, zeptá se na cestu. Muž bloudí dodnes.

9. Dokážou sbalit chlapa a nechají ho myslet si, že je sbalil on. A oni to neprokouknou a neprokouknou.

10. Umí předstírat, že jsou technické antitalenty, ale jsou jen líné zvednout se od seriálu a jít vyměnit prasklou žárovku. Proč se namáhat, že.

11. Dobře vědí, že vypadat bezbranně nebo jako dáma v nesnázích není na závadu.

12. Nemusí si s sebou do baru brát peněženku a i přesto se napijí. Kouzlo?

13. Holky ví, že je dobré muže občas obdivovat a pochválit, přestože si myslí, že by to zvládli třikrát tak lépe a rychleji.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

13 důvodů, proč jsou ženy chytřejší než muži