Menu
WomanOnly
Hubnutí

3 diety, které zaručeně fungují: Ananasem se zbavíte až kila denně

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

28. 12. 2013

Stoprocentně účinnou dietu by jistě uvítal každý, kdo potřebuje zhubnout nějaké přebytečné kilo. Každá má ale své pro a proti. Najděte s námi tu ideální právě pro vás.

Ananasová dieta

Během této diety se konzumuje výhradně a jen ananas a množství vody. Denně ho můžete sníst až 3 kg, což je přibližně 4200 kJ.

K úbytku váhy dojde sice rychle, tato dieta slibuje i kilo za den, ale snížení není trvalé. Ananas se nedá jíst dlouhodobě, a když se vrátíte do starého režimu, čeká vás nepříjemný jo-jo efekt.

Tukožroutská dieta

Základem této diety je tukožroutská polévka složená z množství zeleniny (cibule, paprika, celer, rajčata a zelí). Jí se každý den a její množství je neomezené.

Dieta slibuje vysoký úbytek váhy, a to dokonce až 8 kg za týden. Polévka je kaloricky chudá a tělo má díky ní dostatek tekutin. Během diety ale nehubnete tuk, nýbrž svalovou hmotu.

Atkinsonova dieta

Je založená na konzumaci masa, vajec a mléčných výrobků, které obsahují množství bílkovin a tuků. Během této diety jsou ale zakázány veškeré přílohy, tedy brambory a pečivo, kvůli vysokému obsahu sacharidů.

Výhodou je, že se v jídle nemusíte omezovat a nepočítáte kalorie. Zhubnete, ale budete pravděpodobně unavení, jelikož organismu budou chybět vitamíny, které je v tomto případě vhodné doplnit potravinovými doplňky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

3 diety, které zaručeně fungují: Ananasem se zbavíte až kila denně