Menu
WomanOnly
Láska

3 parádní valentýnské dárky pro ni, pro něj a pro oba

Našli jsme tři naprosto perfektní dárky pro muže, ženy a partnery. Tímto způsobem si uděláte radost navzájem, což se zrovna na Valentýna opravdu hodí. Čtěte dál a nechte se inspirovat.

O čem je Valentýn?

Láska se má sice dokazovat každý den, ale proč nemít možnost svého partnera potěšit o trochu víc než normálně? Berte Valentýn jako každoroční zpestření a uvidíte, že se na něj budete pokaždé těšit.

V tento den si naplánujte romantiku, relax a pohodu. Zapalte jiskru jako byla na začátku vztahu a my vám zaručujeme, že si to oba náramně užijete.

Důkaz lásky. To je ideální dárek pro ni

Co své milované ženě chcete dárkem říct? Hlavně to, že je pro vás ta nejkrásnější, nejoblíbenější a také nejsladší.

Poslední bod se nejlépe dokazuje romantickým vzkazem přilepeným na luxusní čokoládě. Napište jí na malý kousek papíru, co pro vás znamená a proč jste si ji vybral. Někdy se stává, že muži ženám nedávají své emoce najevo, což může být z dlouhodobého hlediska problém.

Pokud chcete zapůsobit a dostat dárek na vyšší level, napište jí dopis. Prvně si obsah vytvořte na počítači a pak ho přepište (díky tomu se vyhnete škrtání a chybám). Co by se v něm měla dočíst? Hlavně to, proč ji milujete a proč si jí vážíte. Nezapomeňte dodat, jak jste si s ní užili minulý rok a co očekáváte do toho dalšího.

A protože by mohla být čokoláda málo, nadělte jí den ve spa plný masáží, relaxu a odpočinku.

Dárek pro něj? Hlavně pohodu a klid

Je váš partner fanouškem klidu a samoty?

V tom případě ocení pronájem chalupy na samotě. Bude v srdci přírody a odpočine si od práce, hluku města a každodenních povinností. Samozřejmě záleží na něm, jestli pojede s partou kamarádů nebo s vámi, to už je ve hvězdách. V posledních letech se trend chat a chalup silně vrací, tak toho využijte a nějakou pronajměte, aby bylo volné místo.

Skvělé je, že tento typ ubytování obvykle povoluje i pejska, takže může přijet i se čtyřnohým kamarádem.

Stejně jako jsme radili v předchozím bodě, i vy můžete poukaz vytisknout a doplnit o vlastnoručně napsaný dopis. Dejte mu v něm vědět, jak moc si vážíte toho, že vám pomáhá, proč ho oceňujete a že je vám s ním dobře. I muži potřebují vědět, že jsou dobří partneři.

Darujte si navzájem potěšení

Poslední roky už nejsou erotické pomůcky tabu, což je naprosto skvělé. Partneři se ve vztahu snaží více experimentovat a nestydí se hračky nakupovat a zkoušet.

Díky tomu se mezi nimi vytvoří zase o něco hlubší vztah, protože společné hrátky posilují sebevědomí a důvěru.

Jakou pomůcku zakoupit? To záleží na vašich preferencích. Na začátku není vhodné přehnaně experimentovat, proto volte základní výbavu jako jsou pouta, stimulátory, vibrační kroužky a pomůcky nebo oleje a lubrikanty. Pokud můžeme doporučit výrobek, tak rozhodně Satisfyer Partner Plus Remote. Tuhle mašinku si užijete oba dva.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

3 parádní valentýnské dárky pro ni, pro něj a pro oba