Menu
WomanOnly
Sex

3 sexuální hry, které vás zaručeně nažhaví. Stačí si jen vybrat

Čas od času nás i v teplých letních večerech překvapí bouřka a my tak nemůžeme pořádat zahradní party nebo jít do letního kina. Co pak ale s načatým večerem? Zkuste si se svým partnerem zahrát jednu z mnoha lechtivých her, která vám zpříjemní večer a čas vám dozajista uteče, jako voda!

Deskové hry pro dospělé

Současný trh se zábavnými hrami je zaplněn nejrůznějšími hrami pro dospělé. Erotické deskové hry se staly velmi oblíbenými jak mezi mladými, tak mezi staršími páry. Užijete si s nimi nejen spoustu legrace, ale dozajista vás naladí na tu správnou vlnu tak, aby se večer přehoupl do nekonečné láskyplné noci!

Erotické hry koupíte v party obchodech, na internetu, v sexshopech, ale také ve vybraných hračkářstvích! Jejich výhodou je také poměrně nízká cena, která nepřesahuje 500 korun.

Karetní hrátky

Nejrůznější karetní hry od pokeru až po prší zkoušela hrát asi každá z nás ať už v mládí s rodiči, nebo se svými dětmi. Pomyslela jste ale někdy na to, že by se z obyčejné kanasty mohla stát erotická předehra? Stačí jen upravit pravidla tak, že po každém kole hry ten kdo prohraje odhodí jeden kousek svého oblečení. A zábava může začít na plné obrátky!

Myslím si

I tato hra se dá modifikovat v lechtivou předehru. Vy nebo váš partner si myslete nějaké místo na vašem těle a ten druhý ho pak bude hledat svými polibky. Stačí mít jen fantazii na nejrůznější části těla a třeba i sklenku dobrého vína, která vám tuto hru ještě více zpříjemní.

Ohodnoťte tento článek:
1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

3 sexuální hry, které vás zaručeně nažhaví. Stačí si jen vybrat