Menu
WomanOnly
Láska

3 tipy jak přežít vztah se sportovním fanouškem

Redakce

Redakce

29. 9. 2014

Také máte doma sportovního nadšence, který by hodiny a dny proseděl před on-line přenosy nebo by celý víkend dokázal strávit na stadionech a hřištích? Jestli jste odpověděla ano, máte co dělat s pravověrným, možná i fanatickým fanouškem.

Ráda byste si o víkendu dopřála romantický wellness pobyt, ale bohužel to nejde. Tuhle sobotu jde přece o vše. Sparta, Slavie, Baník, a další kluby si doplňte dle libosti, přeci hrají DŮLEŽITÝ zápas a já tam přece musím být, abych je podpořil.

Nezoufejte nejste v tom sama. Podívejte se na účinné strategie, jak zvládnout opravdu posedlé fanoušky.

1. Staňte se fanynkou

Pokud s ním chcete strávit co nejvíce času, přidejte se k němu. Sledujte s ním přenosy, jděte s ním na zápas. Jen pozor, malé varování: Moc dění na trávě či ledě nekomentujte! Největším odborníkem na hvězdný tým a herní strategii je stejně přeci váš partner. V ideálním případě přikyvujte a souhlasně mumlejte.

Jestli se bojíte, že se třeba na fotbale budete nudit, hoďte tyto obavy za hlavu. Vždyť je tolik věcí, na které můžete zaměřit svou pozornost: mužné postavy hráčů, sympatičtí fanoušci nebo fanouškovská móda na tribunách.

2. Najděte si vlastní činnost

Když si najdete koníčka, kterému se budete v pravidelných časech věnovat, snad mu dojde, že by bylo fajn strávit spolu více času. Klíčem však je taková aktivita, která se bude provozovat v předem daných časech, které nelze odsunout. Jít si zacvičit do fitness nebo jít do kina lze kdykoliv, ale jestliže se zapíšete třeba do kursu dějin umění, který se bude konat každé úterý, a přidají se k tomu pravidelné sobotní návštěvy muzeí a galerií, uvidíte, že mu budete vzácnější a že i on občas oželí nějaký ten mač, jen aby mohl být více s vámi.

3. Využijte volného času

Šel zase v sobotu v podvečer na hokej? Hurá! Máte volný čas pro sebe. Věnujte se zkrašlovacím procedurám nebo vyrazte na dámský dýchánek. Zkrátka si ten čas bez něj maximálně užijte a dělejte věci, které s ním provozovat nejdou.

Pokud máte doma fanouška a nestala jste se fanynkou, naučte se hlavně trávit čas bez něj. K tomu, abyste měla spokojený vztah, přeci nepotřebujete trávit veškerý volný čas spolu. Nebuďte na něm tolik závislá. Partner bude spokojený, že se odreagoval a že má nezávislou ženu, která má pochopení pro jeho koníčka.

Pokud se vám jeho milenecký vztah ke sportu zdá ohrožující, věřte, že mnohem větším problémem by bylo, kdyby měl podobný vztah k alkoholu, k hracím automatům či k nějaké jiné ženě. Fanouškovství v porovnání s tímto z toho vychází ještě velmi kladně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

3 tipy jak přežít vztah se sportovním fanouškem