Menu
WomanOnly
Šperky a módní doplňky

4 tipy jak vybrat perfektní kabelku na tělo

Přemýšlíte, jak vybrat kabelku, aby ladila k vašemu outfitu? Která kabelka se bude nejlépe hodit k vybranému oděvu? Pravidlo výběru kabelky ladící s barvou bot v módě už dávno neplatí. Jak tedy poznat, že se při výběru kabelky k outfitu nedopustíte módního faux pas?

1. Přizpůsobte materiál kabelky materiálu oděvu

Kabelku přizpůsobte materiálu oblečení, které máte na sobě. Pravidla v tomto případě nejsou striktně stanovena. Je jen důležité vyhnout se bizarním kombinacím, jako je těžká semišová taška pro vzdušný letní styl nebo masivní kožené boty s lesklou elegantní kabelkou. Odpovídající látky by měly tvořit soudržný celek. Věnujte pozornost struktuře materiálu – v této věci bude bezpečnější být mírný. Pokud máte rádi eklektickou módu, vybírejte věci do šatníku moudře. Barevné stylizace světových fashionistů kombinující různé materiály a textury jsou chaotické a nahodilé jen na povrchu. V praxi je každý prvek pečlivě promyšlen a sladěn se zbytkem. Kabelky najdete zde https://answear.cz/k/ona/doplnky/kabelky.

2.Bavte se barvami

Stále uplatňujete zásadu, který říká, že doplňky a kabelka by měla ladit s barvou bot? Naštěstí je pryč nepsané pravidlo nosit boty a kabelky stejné barvy. Nyní můžete nosit kabelky ve všech odstínech. Barvy můžete míchat kontrastem nebo vytvořit styling v minimalistických tónech s jedním výrazným akcentem. Například v podobě barevné kabelky. Základní paleta barev (bílá, černá, šedá, béžová, zemité barvy, pastely) vytvoří perfektní pozadí pro barevné tašky. Stačí mít jeden prvek, který ve vašem šatníku vynikne – tašku, boty nebo náušnice – a i s jednobarevným šatníkem vytvoříte zajímavý outfit pro různé příležitosti.

Kabelka

Přizpůsobte materiál kabelky materiálu oděvu

3. Přizpůsobte tašku příležitosti

Kabelka by se měla hodit pro danou příležitost. Pokud vyrazíte na nákupy, flitrová kabelka bude chudá a nepříliš praktická volba. Skvěle se bude hodit na večírek, k šatům i vysokým podpatkům. Pro speciální příležitosti automaticky volíme elegantní kabelku. Naopak k džínům je lepší zvolit velkou pevnou tašku, která pojme vše, co v daný den potřebujeme. Dobrým řešením mohou být také batohy, sáčky a tašky s dlouhými popruhy. Každý den si můžete vybrat pevné tašky z pevných materiálů, které vám budou sloužit dlouhá léta. Nezapomeňte ani na vhodné oblečení https://answear.cz/k/on/obleceni/kabaty.

4. Vyberte si kabelku k účelu, který má splňovat

Shopper bag nebo crossbody taška jsou navrženy tak, aby se do nich vešlo co nejvíce položek větších rozměrů. Batoh na přednášky nebo kufřík do práce by měl pojmout notebook, dokumenty, knihy, kalendář a další drobnosti. Na nákupy v supermarketu se oblékáme spíše pohodlně, tak proč by stejnou funkci neměla plnit kabelka? Vyplatí se vybrat tašku pro její účel: batoh do školy, sportovní tašku na trénink a kvalitní, prostornou tašku na nákupy. Nezapomeňte ji sladit s materiálem bundy https://www.kafe.cz/tipy/damske-bundy-objevte-nejoblibenejsi-typy-bund-pro-zeny-20211011.html.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

4 tipy jak vybrat perfektní kabelku na tělo