×
WomanOnly

4 věty, které nikdy neříkejte ženě po třicítce!

Zdroj: Shutterstock.com

Každý stárneme, avšak většinu žen děsí doba, kdy dosáhnou třiceti let. Co je na třicítce tak strašného? Proč se jí tak děsíme?

Zdroj: Shutterstock.com
Zdroj: Shutterstock.com

Zbytečně je tento věk dramatizován a ženy se nechávají strhávat okolím. Rekapitulují svůj život, co udělaly a neudělaly, vzpomínají na svá léta ve škole, na první pracovní úspěchy a neúspěchy. Ale nejvíce vzpomínají na své lásky a řeší svůj aktuální vztah, svatbu, děti…

Mnoho jejich spolužaček, kamarádek jsou dávno vdané nebo vdavky plánují, obdobně je tomu i s dětmi. Pro ženu, která má svatbu i děti v nedohlednu může být tento nátlak z okolí až depresivní a lidé v jejím okolí by měli dávat pozor, co říkají, aby třicátnici neurazili.

Tak kdy se budeš vdávat?

Někdo po svatbě ani netouží, jiný naopak by rád, ale partner se stále nevyjádřil nebo ani žádný není. Co má pak taková žena dělat? Stále se ptát přítele, kdy si ji vezme, není zrovna nejlepší řešení. Může docházet ke zbytečným hádkám. A přece nebudete žádat svého přítele o ruku!

Horší variantou je, když ani žádného partnera nemáte a okolí na vás pohlíží, že jste nějaká divná. Řešení? Těžko se hledá, je individuální. Můžete mít opravdu smůlu na muže, ale také může být chyba u vás.

Neměla by jsi už pomýšlet na děti?

Dříve když jste měla děti po třicítce, byla jste stará. Dnes běžná věc. Důvodem je také to, že ženy více studují na vysokých školách než dřív. Dostudují a následně nastoupí do práce. Někdo by řekl, že z důvodu kariéry, to také, ale často to jsou důvody, aby měly nějakou praxi po škole, zkušenosti a také nějaké zázemí. Po pár letech přichází otázka rodiny. A máme najednou třicet let i více.

Opět nastává problém, když daná třicátnice nemá partnera. Můžete si být jisti, že žena, která chce děti, má třicet let a nemá partnera, si takovou otázku neklade a dělá jí to velké vrásky na čele, tak proč byste přilévali olej do ohně hloupými dotazy?

Nejsi na to tak trochu už stará?

Každý by měl mít soudnost a zdravý rozum, co ano, a co je naopak už příliš. Minisukně a vyzývavé oblečení bývají často jedním z témat, které bývá diskutováno, zda daná žena není už na takové oblečení stará, že je určeno pro mladé holky. Často však třicetileté ženy mají hezčí postavu než některé náctileté dívky!

Přesto by ženy měly volit takové oblečení, a to bez rozdílu věku, které zvýrazní jejich přednosti a zakryje nedostatky.

Tak už je ti 30, to to letí!

Takovou větou „potěšíte“ ženu v jakémkoliv věku! Ano, když je nám –náct, tak  takové věci neřešíme, ale jakmile přijde –cet, tak už se děsíme každého dalšího roku.

Milé dámy, snažte se moc neprožívat čísla a okolní nátlak, hlavní je, jak se cítíte. Snažte se tedy cítit pokud možno co nejlépe a čiňte podle svého uvážení.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*