Menu
WomanOnly
Láska

4 základní pravidla jak si udržet muže

Co může být v životě důležitější než fungující partnerský vzah. Co si my ženy budeme povídat, bez muže to prostě v životě nejde. Ale jak to udělat, abychom si toho „pravého“ udržely?

Buďte svá!

Váš partner si vás vybral právě takovou jaká jste. Mějte se ráda a vyjadřujte vše, co k vaší osobnosti patří. Nesnažte se za každou cenu být modelkou z titulní strany Playboye a spíše zapracujte na těch negativnějších stránkách vašeho chování. Zkuste se vžít do role partnera a položte si otázku, kdybyste byla jím, co by mu na vás případně mohlo vadit a proč.

Buďte hravá!

Muži milují hravost. Zkuste se odvázat a nechte vystoupit vaše vnitřní dítě. Hrajte si, smějte se, vymýšlejte nové nápady jak strávit volný čas a užívejte si život plnými doušky.

Chvalte, nekritizujte!

Nejhorší věcí, co může žena udělat, je kritizovat svého partnera. Váš partner není dítě. Pokud vám na něm něco vadí, sdělte mu to – spíše jako přání. Používejte asertivnější druhy komunikace. Například “ Víš, když pořád jen sleduješ fotbal v televizi, mám pocit, že se se mnou nudíš.“ Vysvětlíte mu tím co vás trápí a proč a dáte mu podnět pro řešení situace.

Váš partner má určitě spoustu pozitivních stránek, jinak byste si ho nevybrala. Sdělte mu je. Chvalte ho za cokoli, co se vám na něm líbí, dáte mu tak motivaci a prostor pro zlepšování.

Komunikujte!

Komunikace je základem zdravého vztahu. Nejvíce konfliktů může vzniknout právě díky špatné komunikaci mezi partnery. Ženy mají občas tendence si myslet, že jejich partner umí číst jejich přání a myšlenky, jenže tak to není. Když se naučíte sdělovat vše na rovinu, ušetříte si spoustu času a vyvarujete se trápení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

4 základní pravidla jak si udržet muže