Menu
WomanOnly
Sex

4 způsoby, jak může náš domov narušovat náš sexuální život

Věřila byste, že váš sexuální život může stagnovat kvůli tomu, kde bydlíte? Je to tak, prostředí, ve kterém žijeme, velmi výrazně ovlivňuje náš sexuální život. Při budování vašeho hnízdečka si proto dávejte velmi záležet. I po letech se o svou domácnost starejte s velkou láskou a péčí, uvidíte, že se vám za to odvděčí v podobě kvalitního a nerušeného sexu.

1. Nepořádek

Pokud máte v bytě nepořádek, pravděpodobně váš sexuální život za moc nestojí. Odborníci tvrdí, že špína v bytě je ekvivalent zápachu z úst. V obou případech vás přejde chuť na sex velmi rychle. Udržujte si proto doma alespoň základní pořádek, nemusíte uklízet denně dvě hodiny, vynášení odpadků, utírání prachu, převlékání peřin a praní prádla by mělo být samozřejmé.

2. Rodinné fotografie v ložnici

Je krásné mít milovanou rodinu, se kterou máte spoustu vzpomínkových fotografií. Neměla byste si je ale dávat do ložnice. Ložnice by měla být vaší svatyní sexuality a intimity, kterou by takové fotky mohly narušit. Do ložnice tedy zvolte neutrální obrazy, nebo umělecké fotografie. Rodinné radosti nechte na den, sexuální na noc, nemíchejte tyto dvě oblasti života dohromady.

3. Technika v ložnici

Do ložnice zkrátka technika nepatří. Televize patří do obývacího pokoje, počítač zase do pracovny. Takové věci jsou pouze rušivé elementy, díky kterým váš sexuální život nebude stát za nic. Nechte si v ložnici pouze rádio, na kterém si můžete pouštět hudbu na rozptýlení a ostatní techniku nechte tam, kde má být. Když se budete chtít zachumlat do peřin a podívat se na film, není nic snazšího než si přinést svůj notebook do ložnice – ale jen na chvilku!

4. Jídlo nechte v kuchyni

Pokud jste si právě užili hodiny plné vášně a dostali jste hlad, přesuňte se do kuchyně. Není horší rušič vášní, než drobečky v posteli. Nikomu z nás se asi nebude chtít každý den vysávat, nebo převlékat povlečení. Proto se držte jednoduchého pravidla – jídlo nepatří do postele.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

4 způsoby, jak může náš domov narušovat náš sexuální život