Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

5 filmových hitů letošního léta. Jsou v nich drogy i princové

Veronika Jílková

Veronika Jílková

18. 9. 2014

Léto skončilo, práce a škola začala, ale vy si můžete prázdninovou pohodu prodloužit s filmy, které toto léto vtrhly do kin. V pochmurných dnech vás pobaví, přinesou dobrou náladu a dají vám energii do dalších dní.

FOTO: 22 Jump Street

Dva policejní důstojníci vyšetřují drogové potíže ve filmu 22 Jump Street. Zdroj: Falcon

Letadla 2: Hasiči a záchranáři

Pokud máme vybrat jednu důležitou profesi, která na světě zachraňuje životy, jsou to určitě hasiči a záchranáři, kteří i ve světě letadel musejí občas zasáhnout.

Jedním takovým záchranářem je i Prášek, který je nucen kvůli poškozenému motoru ukončit kariéru závodníka a přidává se ke vzdušné jednotce v boji proti požárům. Díky přátelům v týmu a spolupráci při boji s rozsáhlým lesním požárem zjišťuje, že k tomu, aby se z vás stal hrdina, potřebujete naprosto jiné kvality, než je umění závodníka a soutěživost.

FOTO: Letadla 2

Zdroj: Falcon

Love Song

Není nad romantický New York, melodie přímo z ulic a krásné tóny živých nástrojů. Hudba, kterou tvoří lidé zklamaní životem, se zkrátka musí dotknout všech.

Keira Knightley, coby Gretta, se se svým přítelem Davem stěhuje do New Yorku, aby zde začali život, o kterém snili. Ten ale nedopadne podle jejich představ a vztah končí. Gretta po tom všem potkává zkrachovalého producenta Dana, se kterým si padnou doslova do noty, začnou pracovat na jedinečném projektu a natáčet hudbu uprostřed newyorských ulic.

FOTO: Love Song

Zdroj: Magic Box

22 Jump Street

Pokud je někdo, kdo by měl vyšetřovat drogové dealery na vysokých školách, je to rozhodně Channing Tatum a Jonah Hill. Tato bratrská dvojka vyřeší každý problém. A ještě jsou u toho sexy.

Poté, co si před dvěma lety v kinech prošli tím samým problémem na střední škole, se policejní důstojníci přesunují na vysokou, aby zde řešili další drogový nešvar. V utajení se snaží vyřešit jak zadaný případ, tak vztah mezi sebou, neboť se každý začne vydávat jiným směrem. Snímek 22 Jump Street je velmi vydařenou komedií letošního léta.

FOTO: 22 Jump Street

Zdroj: Falcon

Tři bratři

Humor, láska, dobrodružství a písničky. To vše se ukrývá v nově vydařené české pohádce Jana Svěráka. Hudební film je propojen několika známými pohádkami – Šípkovou Růženkou, Červenou Karkulkou a Dvanácti měsíčky.

Pohádky spojuje příběh tří bratrů, kteří se vydávají do světa na zkušenou, aby si domů přivedli nevěsty a získali po rodičích celé hospodářství. Sourozenci Tomáš Klus, Vojtěch Dyk a Zdeněk Piškula, putují světem a postupně každý vstupuje do zmíněných pohádek, kde je čeká velké množství nástrah, ale zároveň plno nečekaných příhod a samozřejmě lásky.

FOTO: Tři bratři

Zdroj: Bioscop

Úsvit planety opic

Jak planeta Země vypadá po nástupu opic do velení? Jaké schopnosti tito tvorové mají a co dokážou, aby si uchovaly své tradice a ochránily svoje rodiny?

Lidé během posledních deset let poumírali na agresivní virus a přežilo jich pouze několik, kteří se musí sžít s tím, že šimpanz Caesar nastoluje vládu v civilizaci, která funguje bez lidí. Přeživší lidé se jeho vládu snaží narušit, což má za následek ukrutné boje mezi těmito dvěma rasami. Jde ale opravdu o dva odlišné druhy, nebo jsou si opice a lidé až příliš podobní?

FOTO: Úsvit planety opic

Zdroj: CinemArt

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 filmových hitů letošního léta. Jsou v nich drogy i princové