Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v červenci: přilétají animovaná Letadla 2

Jak nejlépe odměnit děti za krásné vysvědčení a zároveň nastartovat dvouměsíční prázdniny? Vezměte je do kina na pokračování animovaného filmu Letadla, který nás tentokrát zavede do prostředí hasičů a záchranářů.

Příběh filmu nám ukáže velmi důležité profese, které nám zachraňují životy – hasiče a záchranáře. I ve světě letadel je někdy potřeba zasáhnout a zachránit situaci, která by se bez těchto posil neobešla. Jedním takovým záchranářem je i Prášek, který je nucen kvůli poškozenému motoru ukončit kariéru závodníka a přidává se ke vzdušné jednotce v boji proti požárům.

Díky dalším přátelům v týmu a nutnosti spolupracovat při boji s rozsáhlým lesním požárem Prášek zjišťuje, že k tomu, aby se z vás stal hrdina, potřebujete naprosto jiné kvality, než je umění závodníka a soutěživost.

Trailer nám nabízí opět profesionální výsledek z animovaného světa, ve kterém se díky moderním technologiím nezdá nic nemožné. K tomu samozřejmě stačí přidat pár vtipných hlášek, energickou hudbu a máme tu další kultovní podívanou. V českém znění uslyšíme Kryštofa Hádka, Petra Pelzera, Petra Gelnara, Jolanu Smyčkovou nebo Zbyška Pantůčka.

Letadla vznikla na základě průkopnického animáku Auta z roku 2006, který přinesl úspěch i s druhým dílem před třemi lety. Aby toho nebylo málo, můžeme se těšit i na třetí pokračování, které je prozatím naplánováno na rok 2017.

Letadla 2: Hasiči a záchranáři (Planes: Fire and Rescue), Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný, USA, 2014. Režie: Roberts Gannaway. Hrají: Julie Bowen, Dane Cook, Regina King, Fred Willard, Jerry Stiller, Wes Studi.

Premiéra v ČR: 17. července

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v červenci: přilétají animovaná Letadla 2