Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

5 prohřešků, které nám u mužů opravdu vadí

Adéla Beranová

Adéla Beranová

1. 7. 2014

Nikdo není dokonalý, to platí bez výhrady. Jenže se skoro zdá, jakoby se muži domluvili na některých estetických nedostatcích jen aby nás ženy trochu otrávili. Nebo snad někoho vábí zkažený dech či mastné vlasy?

Nevábný odér

Mezi Čechy se deodorant dostal se zpožděním a k některým dokonce ještě vůbec. Problém je to vždy, ale v letních vedrech a především v přeplněných tramvajích se zdá být jaksi aktuálnější. Přitom regály doslova přetékají sprchovými gely a deodoranty přímo určenými pro muže.

Tip pro muže: My ženy máme od přírody citlivější čich, takže stejně jako nás příjemný parfém dokáže přilákat, nevábný zápach potu nás v minutě odradí.

Žluté zuby a zkažený dech

Úsměvu si na mužích všimneme často jako prvního, veselý chlapík má u žen dokonce větší šanci než bručoun. Ne každý se sice narodil s výstavními zuby, ale na trhu je dost belících past, ústních vod a dalších doplňků zubní hygieny, aby mohl být i mužský úsměv zářivý.

Špinavé a dlouhé nehty

Vypracované ruce jsou na mužích sexy, nesmí je ale hyzdit špinavé a dlouhé nehty. Každá z nás touží po objetí a jemných dotecích muže ochranáře, ale při pohledu na dlouhé špinavé drápy nás jakákoli touha po něžnostech zaručeně přejde. Takže pánové, prosím, žádná špína za nehty!

Mastné vlasy a příliš mnoho gelu

Opravdu si užíváme, když se můžeme mužům ve vlasech prohrabovat a vískat je. To platí ovšem pouze v případě čistých kudrlin. Mastné vlasy plné lupů či naopak vlasy s tunou gelu nebudou nikdy v módě. Není tedy důvod nás jimi od sebe odhánět.

Špinavé a obnošené oblečení

Většinu žen nezajímá, jestli muž nakupuje v nejdražších značkových obchodech nebo v sekáči. Bezpečně si ale všimneme, v jakém je oblečení stavu. Špinavými botami, roztrhanými kalhotami či vytahaným tričkem si muži naše sympatie opravdu nezískají. Ze špatně oblečených a špinavých mužů máme pocit, že se o sebe bez maminky nedokážou sami postarat.

Nechceme modely, kteří budou mít plnější skříň než my, ale oceníme, pokud má náš muž alespoň letmé povědomí o tom, co se nosí. Není to žádná věda, stačí se dívat po ulici, na internet, otevřít módní rubriku časopisů pro muže nebo vyrazit na nákupy se sestrou či kamarádkami.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 prohřešků, které nám u mužů opravdu vadí