Menu
WomanOnly
Láska

5 rad, jak se rozhodnout mezi dvěma muži. Vybírejte pečlivě

Redakce

Redakce

22. 2. 2014

I když milostný trojúhelník vypadá jako vzrušující love story, není to tak jednoduché jako ve filmech a většinou s sebou nese spoustu bolesti. S jedním jste si souzeni, ale je to nuda. S druhým zažíváte vášeň, ale nevíte, zda by byl zrovna s ním vztah ideální. Pořád nevíte, kterého si vybrat?

1. Pozitiva a negativa

Zkuste si vypsat ke každému jeho stinné a světlé stránky, možná už tenhle krok vám pomůže si vybrat. Zkuste vzít v potaz otázky jako: Rozesměje mě? Má dobrý smysl pro humor? Je k ostatním milý? Dává najevo své pocity? Flirtuje se mnou s respektem? Jde na to pomalu?

Když budete s nějakým z nich, zkuste trochu nenápadně vyzvídat, a vyplnit si seznam jejich vlastností.

2. Jak se s ním cítíte

Až budete zrovna u jednoho z vašich příznivců, musíte vědět, jak se s ním cítíte. S některým z nich se třeba cítíte víc uvolněně než s druhým. Není to jen o psaní SMS a na Facebooku, musí vám s ním být dobře i když jste s ním.

Tento krok je velice důležitý, tak si ho pečlivě promyslete. Když jste s ním, zajímá se jen o vás, nebo po očku flirtuje i s jinými ženami? Zachází s vámi jako s dámou? Dělá z vás lepšího člověka?

3. Ptejte se přátel

Jsou věci, které vy zrovna vidět nemusíte. Stačí, aby vás s oběma nápadníky viděla vaše kamarádka, a ta hned pozná, se kterým vám to sluší, a se kterým vypadáte šťastnější. Ale neptejte se jich hned, s kým máte být. Kamarádky vám dají většinou radu takovou, že řeknou jméno toho, se kterým by chodili ony samy.

4. Nepospíchejte

Nic neuspěchejte, abyste si byla svým rozhodnutím stoprocentně jistá a později ničeho nelitovala. V té době, co se budete rozhodovat, se stane mnoho dalších věcí ve vašem milostném trojúhelníku, které vám určitě s výběrem pomohou. Zkuste to ale zbytečně neprodlužovat, v moři je rybek pořád dost a vaši nápadníci se mohou brzy usídlit jinde.

5. Stůjte si pevně za svým

Jakmile se rozhodnete, není cesty zpět. Stůjte si za svým rozhodnutím a oběma ho sdělte. Připravte se, že od teď budete moci být jen s jedním. Pokud se budete cítit špatně s tím, kterého jste si vybrala, a ten druhý vám bude chybět, tak jste možná udělala špatné rozhodnutí a to se stává.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 rad, jak se rozhodnout mezi dvěma muži. Vybírejte pečlivě