Menu
WomanOnly
Sex

5 tipů jak nažhavit muže? Vneste do ložnice trochu dobrodružství

Adéla Beranová

Adéla Beranová

4. 6. 2014

Sex je bezpochyby nedílnou a důležitou součástí každého vztahu. Co ale dělat, když se vše ostatní funguje, jen z ložnice se vytrácí veškeré vzrušení? Popusťte uzdu fantazii, převezměte iniciativu a překvapte svého partnera. Vyzkoušejte třeba některý z našich tipů.

1. BDSM

Chtěl by vás partner svázat kravatou a dělat věci, o kterých se nemluví? A proč to nezkusit naopak? Svažte ho jemně kravatou a dopřejte mu noc, na kterou jen tak nezapomene. Dopředu si ale ujasněte limity, za které se při svém divokém dovádění nechcete pustit.

2. Hlavou dolů

Probudíte-li se dříve naž váš partner, překvapte ho příjemným budíčkem. Muži mívají nezřídka poránu erekci, využijte toho a dopřejte svému milému ústní potěšení. Zažije pravděpodobně jedno z nejlepších rán za dlouhou dobu.

3. Striptýz

Striptýz je něco, po čem snad všichni muži touží a mnoho žen má strach. Není ale proč. Pusťte příjemnou hudbu, která vás už sama od sebe roztančí a držte se pravidla, že čím pomaleji, tím lépe. Jen prostě odkládejte velmi pomalu jeden kousek oblečení po druhém. Váš partner bude z pomalého rozjezdu s jistotou touhou pološílený.

4. Šarvátka

Někdy může být i polštářová bitva žhavou předehrou. Když vás partner něčím drobným vytočí, prostě se na něj vrhněte, jako byste ho chtěla potrestat, téměř s jistotou se to zvrtne ve žhavý udobřovací sex. Ten je vždy nejlepším způsobem jak vyčistit vzduch a ještě zažít nezapomenutelnou noc.

5. Porno

Překvapte svého muže spuštěním videa pro dospělé jen tak z ničeho nic. A ve chvíli, kdy to nejméně čeká sama začněte striptýz. Následovat bude explozivní sex plný opravdové vášně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 tipů jak nažhavit muže? Vneste do ložnice trochu dobrodružství