Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

5 tipů jak se rozejít s mužem a neublížit mu

Myslela jste si, že muž, který s vámi právě leží v posteli bude ten pravý, váš Pan Božský? Ovšem teď, když z vás opadlo prvotní opojení chtíčem, zjistila jste, že takový muž vážně není pro vás? Přemýšlíte, jak se tohoto muže zbavit? Poradíme vám.

První měsíce jste si myslela, že jste konečně našla svého prince na bílém koni, ale dnes už jste jiného názoru? Lidé se mění, a proto je tento stav naprosto normální. Nemá však smysl se v nefungujícím vztahu trápit jen proto, že nechcete ublížit svému protějšku. Nebo proto, že nevíte jak mu říct, že už k němu zkrátka nic necítíte.

Tahejte za nitky

Pokud nejste žena, která má s rozchody velkou praxi a nemáte tedy to srdce říct partnerovi na rovinu, že vás už nepřitahuje, zkuste intriky. Nejedná se o žádné zlomyslné naschvály, které by ho zraňovali. Jedná se o drobné zásahy ve vašem chování, díky kterým odejde sám a dobrovolně.

Nejprve byste mu měla naznačit, že už ho nepotřebujete. Dokazujte mu, že jste schopná vše si obstarat sama, že se obejdete i bez jeho pomoci. Pokud měl nějakou typickou práci, kterou vykonával, začněte ji plnit sama. Uvidíte, že brzy bude svou energii věnovat jiné.

Ze sexbomby šmudlou

Dalším impulzem pro vašeho partnera k rozchodu bude, pokud o sebe přestanete dbát. Přestaňte se líčit a upravovat si účes. Doma choďte ve vytahaném starém tričku a teplákách. Zapomeňte také na dokonalou manikůru a pedikůru. Většina mužů říká, že nás milují přesně takové, jaké jsme. Pokud ale tento přírodní vzhled uvidí denně, brzy se poohlédnou po nějaké opečované krásce.

Královna klevetilek

Kamarádky musí vědět o všech detailech vašeho vztahu. O sexuálních přešlapech, o čem jste se hádali a jak je váš partner nemožný ve všem co dělá. Dámská drby se časem dostanou i k uchu partnera a ten zaručeně nebude nadšený!

Upřímnost nadevše

Nejlepší způsob rozchodu však vždy bude upřímný rozhovor. Intriky samozřejmě také zaberou a fantazii se při nich meze nekladou, ale vžijte se do kůže protějšku. Chtěla byste, aby s vámi takto manipuloval, nebo byste přeci jenom raději slyšela hořkou pravdu? Nechcete se přeci jen kvůli své bojácnosti schovávat za masku intrik.

Dvakrát měř a jednou řeš

Před tím, než se opravdu rozhodnete ať k jednomu, nebo k druhému způsobu rozchodu, vše dobře zvažte. Opravdu jste ve vztahu nešťastná, nebo máte jen špatné období? Umíte si vůbec představit život bez něho? Po rozchodu už totiž většinou není cesty zpět a vám by mohli zůstat oči pro pláč, až ho uvidíte v náručí jiné šťastlivkyně.

Ohodnoťte tento článek:
1,9
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 tipů jak se rozejít s mužem a neublížit mu