×
WomanOnly

5 tipů jak změnit život. Odpočívejte a dostaňte se do většího klidu

Ženy často plní úkol za úkolem, starají se o rodinu, naplno se věnují pracovním povinnostem a zapomínají samy na sebe. Zkuste se na chvíli zastavit a podle následujících pěti tipů zklidněte svůj život. Pomůžete tak své vnitřní pohodě a změníte se z vystresovaného uzlíčku nervů v klidnou a vyrovnanou bytost. 

relax-odpocinek-plaz

1. Najděte klidné místo

Život je plný klidných míst a okamžiků a jako ženy je potřebujeme najít a plně využít. Každých 15 minut ticha v autě mezi pracovními schůzkami nebo těch 30 minut než se všichni ráno probudí. To jsou přesně chvíle pro hluboký nádech a relaxaci těla. Je až neuvěřitelné, co dokáže jeden hluboký nádech. Ženy potřebují čas od času zastavit tok myšlenek a postavit se nohama zpět na zem, udělejte to každý den právě v těchto ukradených chvilkách.

2. Čerstvý vzduch

Vyrazit ven, daleko od všech lidí, je extrémně zdravý způsob očisty. Zůstaňte sedět po večeři venku se skleničkou vína nebo se jděte na dvacet minut projít. Chvíle strávená na čerstvém vzduchu bez mobilního telefonu, dětí a všech mezilidských vztahů by měla být denní rutinou. Je dokázáno, že čerstvý vzduch zlepšuje náladu a snižuje stres.

3. Pohyb a růst

Cvičení, jóga, chůze, turistika, běh, tanec, zahradničení, cokoli, co pomáhá ženě cítit spojení se světem, její duší a přirozeností jí bude vždy nepřetržitě dodávat energii.

4. Rozjímání

Ženy od přírody nad vším hluboce přemýšlí a analyzují každou situaci. Ať už rozjímáte prostřednictvím meditace, při čtení, psaní nebo skrz umění, čas strávený přemýšlením je nenahraditelný pro váš vnitřní klid a hlubčí pochopení sebe sama.

5. Odpočinek

Mnoho žen dělí svůj čas mezi kariéru, péči o děti a domácnost a partnera. Je proto nezbytné najít čas na odpočinek nejen pro tělo, ale i mysl a duši. Ženy potřebují nezbytně dostatek spánku, odpočinku bez jakéhokoli pocitu zodpovědnosti za něco nebo někoho. Deprese a podrážděnost jsou přímými důsledky nedostatku spánku a zvyšujícího se pocitu přetížení povinnostmi. Odpočinek všechno zjednodušuje a svět se s ním zdá snadnější.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*